Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40-80 ezerig melyik okostelefo...

40-80 ezerig melyik okostelefont vegyem? Szempontok lent

Figyelt kérdés
Kijelzője lehetőleg szép legyen, minimum 4,5 inch, elsődleges kamera min. 8 mpx, másodlagos min. 1 mpx, 4g nem feltétlen kell tmobile-nál 3g is alig van. Általános használatra kellene a telefon.

2014. júl. 11. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nexus 4
2014. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920, 65e forint, minden feltételnek megfelel
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, várom a továbbiakat, esetleg indoklással ha lehet.
2014. júl. 11. 19:30
 4/11 anonim válasza:

Huawei Ascend P6, én is nem rég vettem, és rengeteget jártam utána, hogy mit is vegyek. Nem bántam meg, nagyon masszív jó telefon. 8Mpx kam. elöl, másodlagos kam. 5Mpx!!!(Ilyen selfie kamja talán más telónak nincs is) Szerintem baromi jó képeket is csinál. Ez már 2Gb RAM-os, ami nem elhanyagolható a jövőre nézve és 4magos procija van. Wifi mellett majdnem olyan gyorsan netezek mint asztalin. Metróba is fullon veszi a 3G-t, a wifi is erős. Van benne GPS. 4,7inch kijelző, és gyárilag adnak hozzá Huawei szilikon tokot. Nagyon féltem megvenni, de 1hónapja használom és nagyon megszerettem. Ja és már kijött rá az android 4.4.2(KitKat), de gyárilag 4.2.2-vel hozzák. Még én sem frissítettem.

mobilkereskedés.hu-n 72.890Ft, reggel 5kor rendeltem délután kettőkor már nálam volt. Szerintem ez a teló ár/érték/felszereltség arányban best buy. Jah és nagyon vékony, 2013-ban világ legvékonyabb telója volt. Na egyenlőre ennyi. Kérdezz bátran.

2014. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Xperia Z.


indok: mert Sony.

2014. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is már napok óta nézelődök, teszteket olvasok, és eddig amelyek a legjobban tetszenek; Huawei Ascend G6/G630 (itt van egy kis tudatlanság, hogy tmobilenál pontosan melyiket is tudom megvenni), Ascend P6, egyértelműen jobb az előzőeknél, tmobilenál 80ért meg tudom venni. LG G2mini, Optimus G (bár ezt megin nem nagyon tudom megvenni tmobilenál, Nokiát és samsungot nem nagyon akarok, nem annyira tetszenek, ilyen árban kb minden más gyártó telefonja többet tud. Tehát eddig nekem is a Huawei a szimpatikus illetve az LG, a Sony is jó lenne, bár ott a kijelzők gyengébbek, az Xperia Z pedig drága.
2014. júl. 12. 10:12
 7/11 anonim válasza:
Sonynak rövid élettartamú az akksija és nagyon buta a kamerája, szóval rossz. Samsungok drágák és elég sok baja van, pedig eleinte én is samsungot akartam venni (S3), több ismerősét kipróbáltam és nem kell. Az LG szerintem jó választás lenne, ha Huawei-t veszel, akkor mindenképp a P6-ot szerintem, mert a többi tényleg kicsit gagyi. A P6 és mostmár a P7 a Huawei marketing modellje, ezzel tolják fel a részvényeket, úgyhogy nagyon faszán meg vannak csinálva. Szóval LG vagy Huawei, egyikkel sem nyúlsz mellé, csak akkor egyeztetni kell hogy ár/érték arányban melyik a jobb. #4-es válaszoló voltam.
2014. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Lassan kezd tisztulni a kép, Huawei Ascend P6, vagy LG optimus G, csak sajnos LG-t már nem nagyon lehet beszerezni, főleg tmobile-ból.
2014. júl. 13. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem neked a legjobb választás a Sony Xperia SP. Itt találod róla az adatokat.

[link]

2014. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*Sony Xperia Z
2014. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!