Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?...

Milyen telefont válasszak? (többi lent +szempontok)

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont venni, csak még nem tudom hogy milyen tipusút. Nekem eddig Samsung Galaxy Ace-m volt, és meg voltam vele elégedve :) Tehát most is valamilyen Galaxy-t szeretnék :)


Szempontok: 8mp, előlapi kamera, elegendő belső memória és 14 éves lány vagyok ha ez számít :)


Köszönöm előre is a válaszokat, és írjatok tapasztalatokat ! :)



2014. júl. 7. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha a szempontjaidból elhagyod a Samsung szót, de tisztán megfogalmazod azokat az elvárásokat (beépített memória, felbontás, teljesítmény), akkor rengeteg jó lehetőséget fogsz találni itt:

pandawill.com

2014. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

galaxy s4, note3. mindkettőnek van előlapi kamerája, a hátlapi meg nagyobb mint 8mp, és persze a nevükben benne van a galaxy, mint ahogy az egy nagyon fontos szempont volta kérdésben. van itthon mindkettő, nekem s4, faternak note3, s4 jó, a note3 batár nagy de jó az is.

ha meg még ráér, várd meg szeptembert jön a note4, jónak tűnik, én lecserélem majd note4-re az s4-et.

2014. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, értem :)

Nos, engem érdekelnének eezek az annyira nem ismert tipusok is, mint mondjuk az Ace 3. Ilyeneket még tudnátok írni?

2014. júl. 7. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:

az ace3 nem olyan rossz mint a többi olcsó samsung.

galaxy trendet semmiképp ne vegyél, az úgy szar ahogy van

2014. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tetszik az SII.. arról vélemény? :)
2014. júl. 7. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
régi
2014. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyéb -_- ?
2014. júl. 7. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:
ez amolyan íratlan szabály: régi csúcstelefont nem veszünk.
2014. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért? Nem értem, árban jó, tud mindent ami nekem kell, mi baj?
2014. júl. 7. 20:54
 10/13 anonim válasza:
Inkább vegyél egy Nokia Lumia 625-öt . Tudom nem samsung . Csak 5megapixeles de sokkal gyorsabb nem fagy megbízhatóbb . Én is ilyet akarok most venni vagy 635-öt . Nekem mostGalaxy minim van .
2014. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!