Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 Első töltés?

Nokia Lumia 630 Első töltés?

Figyelt kérdés
ma vettem ezt a telefont, és azt mondták az üzletben, hogy kikapcsolt állapotban töltsem 12 órát. a gond az, hogy kikapcsolom, de ha beledugom a töltőt, akkor bekapcsol magától. szerintetek ez normális?

#lumika
2014. júl. 11. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az üzletben volt az eladó nem normális.

töltheted kikapcsolva, bekapcsolva, teljes töltésig, vagy éppen háromnegyedig, ha dolgod van.Tizenéve nem kell már sem 12, sem 16 órát tölteni az akksit.

2014. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor jó, megnyugodtam , köszönöm szépen a választ :) (ment a +)
2014. júl. 11. 20:46
 3/6 b95 ***** válasza:

ezeket az eladókat hol tanítják, hogy ennyire sötétek?

Vicc, hogy gyakran a vásárló jobban ért a telefonhoz, mint az eladó.

2014. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Sehol. Felveszik a csinos, fiatalt piti pénzért és annyit megtanítanak neki, minél többet sózzon rá a vevőre.

Több, mint tíz éve más aksik vannak. Már aki eladóként dolgozik, annak is ismernie kellene a menetét.

2014. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden eladó ilyen sötét. Nekem Elmondta, hogy nem kell tölteni kikapcsolva (wp alapból bekapcsol ha töltőn van), sőt be is kapcsoltuk, hogy kipróbáljuk
2014. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b95 ***** válasza:

De a 90%-uk (tipp) ilyen.

Persze tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!