Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 telómmal mit...

Sony xperia z1 telómmal mit csináljak? Volt ilyen valakinek már?

Figyelt kérdés
Márciusban vettük, nem volt semmi baja, azon kívül, hogy párszor lefagyott. Tegnap este meg épp videóztam, már lemerülőben volt, és villogott pirosan a led, amikor egyszer csak lefagyott, majd "kikapcsolt", de nem írta ki, hogy kikapcsolás, azóta sötét a képernyő és nem tudom újraéleszteni...Azután felraktam töltőre, de csak annyit értem el vele, hogy jól felmelegedett, meg akkor folyamatosan világított a piros, mint töltésnél szokott, de nem jelzett töltés jelet a képernyőn. Aztán levettem, éjjel ég villogott pirosan, reggel már egyáltalán nem villogott... Csak akkor kezd el pirosan világítani, amikor nyomom a bekapcsológombot. Nagyon mérges vagyok, ember megvesz egy méregdrága telefont és ez lesz...Próbáltam már a bekapcsológomb-hangosítógomb-kombinációt, de semmi. Mit csináljak? Ha nem oldódik meg, visszük szervizbe hétfőn. Beépített akksis, úgyhogy még csak ki se tudom venni az akkut. Ezt mi okozza? Szoftverhiba? Vagy mi lehet?
2014. júl. 12. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és légyszi normális válaszokat, és ne írjátok h "vegyél Iphonet" stb.
2014. júl. 12. 14:16
 2/3 anonim ***** válasza:
A merülő akku ellenére elkezdtél videózni, gratulálok. Annak idején a rendszer nem is engedte volna az ilyesmit, nem tudom miért vették ki ezt a korlátozást. Mennyi időre tetted töltőre?
2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldódott. Amugy mért nem szabad merulo akkuval videozni?
2014. júl. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!