Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek eredeti ez az iPhone?

Szerintetek eredeti ez az iPhone?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy az-e,mert 4s és 32gb ami azért elég drága,és 45.000-ért kicsit olcsónak tűnik.Szerintetek?


[link]



2014. júl. 13. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
elég valószínű hogy eredeti, kérj egy sorozatszámot az eladótól és nézd meg az apple oldalán
2014. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Így első blikkre az, kérj egy IMEI-t illetve majd élőben is meg kell nézni.
2014. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smittes ***** válasza:

Eredetinek tűnik, de tedd meg az előttem leírt lépéseket mielőtt belevágsz a vételbe.

Viszont ez az ár nem meglepő, ugyanis a 4s egy 2011-ben bemutatott darab, tehát már kicsit ideje múlt, és a támogatását rövid időn belül el fogja veszíteni. (Pl:IOS 9-et már biztos nem fogja megkapni)

2014. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smittes ***** válasza:

[link]


64 gb 48k

2014. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Nekem az baromi gyanús, hogy egy istenháta mögötti kis faluban vagy miben van és csak ott lehet személyesen megnézni.

Meg mintha túl vastag lenne az elő és hátlapja is.

2014. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyit tudnak az itteni emberek, minuszolgatni. Had tudjam már, hogy eredeti-e vagy sem, ha már több is megfordul nap mint nap a kezemben.

Ennyit ér ez a közösség, valahogy yahoo.anwers-en mindig sokkal több és jobb válaszokat kap az ember...

2014. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!