Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elejtettem az iphone 4-emetés...

Elejtettem az iphone 4-emetés nem tört be a képrnyő hanem színes csíkok vannak rajta szerintetek meghalt?

Figyelt kérdés
szóval nemis elejtettem hanem ráesett egy festmény.. alapból be van törve a képernyője de most ilyen színes csíkok vannak rajta (sok) és ha hozzáérek azokat el tudom mozgatnide nem tudom használni meghalt? dobjam ki vagy szervíz? és mennyibe kerülne a szrvíz?

2014. júl. 13. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
30e körül lesz
2014. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az üvege lehet h nem tört be de pixelhibás lett...
2014. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és azt meg lehet javittatni? vagy akkor már érdemesebb egy újat venni?
2014. júl. 13. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:
azt is kérdezd meg tőle hogy honnan veszi hogy "pixelhibás" lett
2014. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a laptopommal is ez volt de az állítólag vírus? vagy nemtudom
2014. júl. 13. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Az lehet,hogy vírusos a laptopod, de tuti nem attól olyan..


Azervizeltetni kb bármit lehet. Kb 30k a javítása. De szerintem vegyél egy 5s-t mert ez már Úgyis régi vacak, meg festmény is esett rá. Szerintem kuka. Legalábbis szerintem elég gáz lenne ha megtudná bárki is,hogy erre már esett festmény.

Én mondom, kuka.

/sarcasm.

2014. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg a kijelző kábele sérült meg...öcsémé is ilyen, egy esés következtében(gondolom...mert ezt akkor elfelejtette az eladó mondani, amikor vettem, és utána következett be), így akár hideg-meleg hatására simán elveszti az érintkezést, és becsíkozódik, de érintésre reagál..később pedig helyrejön. mindenképp vidd szervízbe, és talán csak ennyi a baja...ha nem, akkor valóban komplett kijelzőcsere fogja megoldani.
2014. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát akkor inkább eladom alkatrésznek vagy valam köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 13. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan mennyibe kerül, 1-2ezres tétel iSamurai-ban például átnézetni. annyit végülis megér. valami biztos sérült egyébként benne, még az is lehet, hogy az alaplap.
2014. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg, de párezernél többet ne költs rá semmiképp.
2014. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!