Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri iphonét...

@Elomania.kerci kérdése:

Szerintetek megéri iphonét használtan venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel nagyon sok jót hallottam az iphonéról, így úgy döntöttem, hogy vásárolok egyet. Mivel nem tudom magamnak megengedni, hogy vásároljak egy újat, így vásárolok egy használtat, s ezt GSM boltból venném, meg is érdeklődtem, s kapok rá 3 hónap garanciát. Szerintetek megéri?

2014. júl. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik/mikori iPhone? Mennyiért vennéd?
2014. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
az iPhone egy igazán jó telefon, és tényleg sokak szerint csak az árával van gond. nyilván van benne rizikó, nekem az elmúlt 2 és fél év leforgása alatt volt egy 4-em meg egy 4S-em, mindkettőt használtan vettem, és nem volt vele gondom, és én is amondó vagyok, hogy ameddig teszem azt egy 4S is hozza azt a felhasználói élményt, amit egy 5 vagy 5S hoz, addig felesleges jobbat venni...100 alá lemennek, utána érdemes őket megvenni, és akkor is legalább egy 2 évig teljesértékű telefonként használható(már persze, ha egyedi esetekben beleszámoljuk, hogy mondjuk az akksi idő közben cserére szorul). most jelenleg nem iPhone-om van már, de tervem szerint egy 5S lesz a következő telefonom, amire még lehet, hogy akár jövő évig is várhatok...még akkor is jó teló lesz. aki szerint indokolt minden évben megvenni a legújabbat, azok az igazi sznobok ma már...régen még annyira azért nem, mert mondjuk egy 4-4S között azért voltak funkcióbeli előrelépések...például fullHD videófelvétel, ilyesmik. ma meg már eléggé a csúcsot rajzolgatják minden évben újra gyártótól függetlenül, és teljesen értelmetlenül erős hardvereket dobnak piacra. na mind1 :D összegzésként megéri, talán egy fokkal biztonságosabb is, bár ez boltfüggő. ugye ők is kéz alól veszik, lehetnek rejtett hibái, amiről a bolt vagy tud vagy nem. normálisabbak azok vállalnak erre is garanciát, de vannak olyan suttyó boltok is, akik azt mondják, hogy átnézted, megvetted, nincs reklamáció.
2014. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Már a sima 5 is elég elérhető árú szerintem.
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
jah, igen, még mielőtt lepontoznak, csak példákat írtam. nyilván ma már egy iPhone 4 inkább kerülendő, és minimum egy 4S-t, de inkább 5-öt kellene hosszabb távra venni.
2014. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Utolsónál a lényeg. De Kérdező ha megírnád, mennyi pénzt szánsz rá és melyik típusra, többet tudnánk segíteni.
2014. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát egy 5s-ben gondolkodok, mert az még jó pár évig megkapja a legújabb iOS-t
2014. júl. 14. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodtan vedd meg, nem egy elromlós darab. még mindig vezető márka, sokáig éllovas lesz(marad)


jó döntés, irány a bolt!


sok örömet kívánok, nagy élmény az a teló.

2014. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!