Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a sz. T csináljak? :@

Mi a sz. T csináljak? :@

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudok se hívást, se sms-t fogadni pedig fontos lenne. Ráadásul így a viber/whatsapp se működik mivel nem kapom meg sms-be az értesítő kódot. Amikor próbálom hívni a vezetékesről a telefonszámomat ezt mondja: "A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható". De a telefonomon kiírja hogy van szolgáltatást, meg az értesítő sávban is mutatja.. És a legidegesítőbb hogy még az interneten sincs egy normális magyarázat se, csak h nincs hálózat, vagy valami van próbáld később.. HETEK ÓTA NEM JÓ :@@@@@@@@ előző sim kártyám nem lett feltöltve és lejárt, ezért csináltam ezt az újat viszont ettől függetlenül hívást meg sms-t fogadhatok nem?? hát nem igaz-.-

2014. júl. 14. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
kisöreg,te valamit nagyon sz.rul csinálhatsz,ha ennyi és ilyen bajaid vannak,talán túlbonyolítottad azt a sim cserét,
2014. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

bocsika hogy nekem ez a legnagyobb problémám :DDDDD ez van.

Amúgy nem csináltam semmit rosszul, ugyan is egy ideig jó volt viszont egyszer újra kellett rakni a telefonomat és azóta nem jó.

2014. júl. 14. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyedben nem itt érdeklődnék, hanem bemennék a szolgáltatódnak megfelelő, és persze a lakóhelyedhez legközelebbi szaküzletbe, és addig nem mennék el, amíg vagy nem veszik be szervízbe(ilyenkor kell adni ideiglenesen, a javítás idejére cseretelefont), vagy ott helyben nem orvosolják.
2014. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy vidéki vagyok és nincs a lakóhelyemen egy telefonos üzlet se, de még csak szerviz se. Ezért először megszeretném próbálni én megcsinálni és csak végső esetben üzletbe vinni a telefont. Írtam egy levelet a vodafonenak, bár nem könnyítették meg a dolgomat.. Elvileg SMS-ben értesítenek, csak nem értem hogyan ha pont ez a problémám, hogy nem tudok sem SMS-t sem pedig Hívást fogadni.:D
2014. júl. 14. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy már korábban is mondták: Ügyfélszolgálat.

Nem gond ha nincs a környékeden, hívd fel a szolgáltatód telefonos ügyfélszolgálatát és kérj segítséget. Lehet, hogy korlátozva van a számod valami miatt...

2014. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aktív egyáltalán a sim kártyád, másik telóban jó?
2014. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na jah...nem ártana, ha leírnád, hogy ez milyen sim kártya. ha ilyen boltban, benzinkúton kapható instant sim, akkor rá van írva a csomagolásra, melyik számot kell felhívni az aktiválásához. ott ügyintézőnek bediktálod a személyes adataidat, pár napon belül meg kapsz egy levelet egy kóddal, illetve pontról pontra leírva, mit kell csinálnod...ennyi lenne a dolog...
2014. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!