Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dpi fidesz kártyával ilyen...

Dpi fidesz kártyával ilyen esetbe tudok telefont rendelni?

Figyelt kérdés

Nővérem nevén van két dpi fidesz kártya, de az egyik előfizetést édesanyám használja,

már lehetőség lenne készülék vásárlására mind a két előfizetésbe.

Nővérem nevén van ugyebár ezt már írtam, de ő kint él külföldön, ha édesanyám rendelne telefont akkor ő is átvehetné?

Előfizető adatait nem lehet módosítani ahol nővérem neve van és átírhatatlan, de a számlázási cím (számlafizetői cím)-nek megtudom adni,hogy mi legyünk de az úgy rendben lenne? Átadná a futárszolgálat?

Fontos lenne minél hamarabb mert találomra vesznek ki telefonokat a listából, illetve tesznek be, de ha megint kikerülnek a jók akkor szívás.



2014. júl. 14. 10:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rossz kategória de nemtudtam hova kéne tenni.
2014. júl. 14. 11:07
 2/2 A kérdező kommentje:

Megrendeltem, és : az előfizetés tulajdonosa (nem használója, számlafizetője) veheti át és írhatja alá!


Nyilván megrendelés után írta ki, előtte bárhol keresgettem egyértelmű infót nem találtam, de email-be ahogy megadtam az adatokat az anya neve lett az előfizető neve, szóval szerintem átveheti majd. Igaz?

2014. júl. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!