Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan csináljak a telefonomra...

Hogyan csináljak a telefonomra szabad tárhelyet?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Young telefonom van, sok mindent kipróbáltam már de nem sikerült..pl: ajánlották hogy menjek be a beállításokba,alkalmazások,alkalmazások kezelése, és hogy próbáljam áthelyezni SD kártyára a dolgokat...de nekem az a gomb nem aktív egyik alkalmazásnál sem. nem tudok semmi takarító alkalmazást letölteni,mert kevés a hely, de ha mondjuk a Pou-t letörlöm akkor sem változik a külső memória /telefon/ mert SD kártyán van./a pou/

Segítsetek! SOS! :)



2014. júl. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hard resetelj.
2014. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

4gb memória van a telefonban, ha nincs helyed akkor valami baja van.

Egy pou szintű kis játék 30-40mb, kb a teljes tárhely 1%-a.


Gyári visszaállítás lehet hogy segítene.

2014. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 14. 19:21
 4/5 anonim válasza:
Sikerült megcsinálni? Nekem is samsung telóm van, ha nem sikerül szólj és segítek.
2014. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát..Igazából letöltöttem a Clean Master alkalmazást.. és egy kicsit jobb.. de nem az igazi, örülnék ha segítenél! :)
2014. aug. 11. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!