Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-home-nál lehet díjcsomagot...

T-home-nál lehet díjcsomagot váltani a hűségnyilatkozat lejárta előtt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
drágább csomagra lehet, kisebbre nem.
2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthoni díjcsomagról váltanék üzletire, valószínűleg egy kicsit drágábbra jön ki de nem tudom, hogy ez megoldható e.
2014. júl. 14. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben rendelkezel céges papírokkal és igazolni tudod hogy jogosult vagy rá szerinntem nagy akadálya nincsen!


DE ha nem fontos a mostani vezetékes telószámod ( ha van) akkor az a legegyeszürübb hogy amennyiben Teló eseten nem a HOPPÁ_ba vagy mert onnannt nincs kiút(!) akkor

Netnél, tv-nél, és telefonnál naygobb csomagra váltani vállalni rá hűséget újból és miután aktiválták betelefonálni hogy lemondod párszáz forintból emgvan én is így csináltam és miután kikötik azt rendelsz amit akarsz ha tőlük üzletit akor azt ez már csa k részletkérdés.

Van mégegy: kötbér ami elég sok!

DE a 2. verzió a váltásos megszűntetést csak akkor csináld ha már 1 évnél régebben lett bekötve/aktiválva az (első) csomagod. Lemondani sem muszáj úgy is emgtudod a 2. módszerrel hogy betelefonálsz és azt mondod a hűséget szüntesék meg párszáz forintból megvan (DE ne emlitsd mit tervezel, ha kérdik semmi közük hozzá)utána már mive hűség ne köt szabadon léphetsz!


Remélem tudtam segíteni!

2014. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet ha vanhozzá papirod de akkor ha csomagot vállt az ember újraindul a hőség azaz sose szabadul meg az ember a T home tol.
2014. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!