Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen blackberry telefont...

Milyen blackberry telefont vegyek? Esetleg más ajánlat?

Figyelt kérdés
Szóval. Egy életre megutáltam az érintőképernyős mobileszközöket. Legfőképp amúgy sem használtam az androidos mobilom (LG optimus 2x) Olyan mobil kéne ami gyors QWERTZ billentyűzetes és jó az akku üzemideje ezért gondolkoztam a BB mobilokon. Esetleg más telefonokat tudtok ajánlani ami mefelel a leírtaknak 25-30 ezer körül? Tényleg csak BIS el lehet használni az APPWORLD öt és a facebook ot és egyéb alkalmazásokat?

2014. júl. 14. 16:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz helyesírásért. Gyorsan írtam.
2014. júl. 14. 16:42
 2/2 Saavedro ***** válasza:

"Tényleg csak BIS el lehet használni az APPWORLD öt és a facebook ot és egyéb alkalmazásokat?" Tényleg.


Ajánlom a Blackberry Bold 9700/9780, esetleg a Blackberry Torch 9800 telefonokat. Ezeket mind érintőképernyő nélkül is lehet kezelni, illetve van olyan köztük, amelyet nem is lehet érintéssel vezérelni. Kicsit drágán, de ott van még a Blackberry Bold 9900, ezt is nézd meg, nagyon-nagyon jó telefon.

2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!