Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbízható-e a ConCorde mint...

Barka Pali kérdése:

Megbízható-e a ConCorde mint mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Cserélném régi mobilomat, de ezzel a márkanévvel mobiltelefonon belül még nem találkoztam. Vezetékes telefont tudom hogy gyárt, de az más tészta. Tehát csak nem egy közismert név, az okostelefonok között mint pl a LG, Sony, Samsung. De nem is baj, ha nem tömegtelefon, mert attól még lehet jó, csak nem tudom, hogy meg merjem e venni. Egyébként konkrétan a ConCorde SmartPhone 5005 NFC - ről lenne szó. Találtam róla a neten előnyöket, hátrányokat, de nem volt túl meggyőző egyik sem. Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. júl. 14. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Concorde magyar cég. Nekem tabom van tőlük. Már 3 éves, nem volt soha egy csúcsgép, emiatt néha az őrületbe kerget, de működik.
2014. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Vegyes. De én Samsungot sem vennék. LG-t, Alcatelt, Huaweit, Lenovot vagy Xiaomit vennék android fronton. De a windows phone is megbízható és stabil rendszer.
2014. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 5005 nfc van, edigitalban vettem, nagyon jó nagyon gyors, nagyon szeretem, egy ismerős látta nálam és vett is egyet, ennyiért nem kapsz ilyen tudást, ráadásul van szerviz (bár még nem volt rá szükség) és jönnek ki frissítések is, nem úgy, mint a wayteq, navon, stb. készülékekhez, amit megveszel és soha többet nem foglalkoznak veled
2014. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Takozs válasza:
Én egyszer már nagyot csalódtam egy ijen fajta cégben (DPS)
2014. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az 5005 NFC a kínai iNew V3. Csak úgy feleannyiért megkapod. És gyenge az aksija. Ha már kínait akarsz akkor vegyél vmi. Octa-Coret.
2014. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak azt viheted Kínába szervizbe hehe
2014. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 3. komentelőnek köszönöm a hozzászólását (a többiekét is, de az övé sokat számít) :) A ConCorde nem kínai hanem Magyar, és én is az edigitalban néztem ki ezt a telefont.Viszont azt hallottam, hogy a helpdeskesek sokat segítenek ha van valami baj, és viszonylag könnyen el lehet őket érni.
2014. júl. 15. 16:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól még az 5005 NFC a kínai iNew V3 "átcimkézve".


[link]


[link]


Hasonlítsd össze a tulajdonságokat!!

2014. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanezekkel a paraméterekkel még pont 100 féle telefont lehet kapni kínában és máshol is, nem ezen múlik
2014. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Maga a mobil kínai termék, Kínában készül és Kínából hozzák be. A magyarországi forgalmazó a ConCorde Elektronik Kft., ami egy magyar cég. De ettől még a telefon nem lesz "made in Hungary" termék.
2014. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!