Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Smart 4 Mini később...

Pink07 kérdése:

Vodafone Smart 4 Mini később akartam a rendszert frissíteni, de azóta nem ajánlja fel a frissítést, mi történhetett?

Figyelt kérdés

A Vodafone Smart 4 Mini készülékem, tegnap lett egy hetes és ekkor érkezett egy rendszerfrissítés ami 120mb méret volt kb.



De nem töltöttem le, hanem kiléptem, mondván később letöltöm. Még a szerződést is elfogadtam, utána léptem ki. Az android mappában még update mappa is lett... De azóta nem tudom letölteni, nem adja ki az új frissítést, azt írja ki a telefon, hogy a rendszer napra kész.


Miért nem keres frissítést, ha előzőleg felajánlotta?



Mit tehetek?



2014. júl. 14. 21:52
 1/2 Come back ***** válasza:
Alkalmazás kezelő> szoftver frissítése> adatok törlése. Ha szerencséd van, újra felajánlja a telefonod a frissítést.
2014. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beállítások/Alkalmazások/összes/FotaApp, kényszerített leállítás és adattörlés, ez után próbáld újra. Egyébként hasonlóan jártam én is. Este 11 után talált hozzá frissítést, aztán úgy döntöttem alszok, majd inkább holnap. Másnap akármit elkövettem vele nem akarta beadni a frissítést, majd aztán szintén este 11 után sikerült megtalálnia, de akkor már nem halogattam tovább. Amúgy az Android verziószáma nem változott.
2014. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!