Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért történhetett ez a...

Miért történhetett ez a windows-al?

Figyelt kérdés
Tegnap ujratelepítettem a win7-et home premiumot raktam legális kóddal, és felraktam a eset smart security-t(pc guru kóddal),az aktiválással nem is volt baj, de egy kis idő után bejött a kékhalál és ujraindult a gépem.Miután bejelntkeztem azt írta az eset hogy a tűzfala nem fog működni ezért leáll.Ezek után(hogy ne legyen gond a tűzfallal) felraktam a nod32-t(abba nincs beépített tűzfal,meg persze azelőtt teljes uninstall a smart securitynek)és ott se volt gond az aktiválással,de azt írta hogy az oprendszer nem naprakész(volt is egy csomó frissítés)rákattintottam hogy megnyitás ekkor megint bejött a kékhalál és újraindult.Ezután mert nem volt probélémám se a noddal se a géppel,de miért történt ez?Lehet ezekután valami maradandó baja az oprendszernek?vagy esetleg az antivírust kéne leccserélnem?(bár a rendszertelepítés elött is azt használtam és nem volt semmi baja).
2012. ápr. 8. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hardverhiba lesz, kezdd a memória ellenőrzésével.
2012. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
milyen hardverhiba?A memóriát(RAM) 4,9-re értékelte az élményindexen.2,00 GB a RAM.A gépem elbírja a win7-et.Hogyan tudnám még ellenőrizni?
2012. ápr. 8. 12:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem a sebességét kell ellenőrizni, hanem hogy helyesen tárolja-e az adatokat, azaz hibás-e.


[link]


Letöltöd, kiírod újraírható CD-ra vagy pendrájvra, és erről bootolod a gépet. Ki fogja írni, ha hiba van.

2012. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Olvasd el, kapcsold ki először az automatikus újrainditást. Ha megvan a hibakód, abból ki is deritheted, mi okozza.

[link]

2012. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a chkdsk/r bootoláskor és átvizsgálta a gépet de nem tudom hogy javított e hibát.
2012. ápr. 9. 12:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg nem jelzett szektorhibákat? Vagy azt, hogy hány fájlt helyezett át, mert rossz szektorban voltak? Igaz, nem könnyű olvasni.
2012. ápr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Átvizsgálta az összes szektor-t de enm jelzett hibát, bár nem sokat tudtam belőle elolvasni.
2012. ápr. 9. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld egy SP3 al frissíteni lehetséges kijavítsa a hibákat .

-Alex-

2012. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Windows 7 SP3??Nem hallottam ilyenről, hol lehet letölteni?
2012. ápr. 11. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, fasságot beszél.
2012. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!