Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A pixelhibára kihat a garancia...

A pixelhibára kihat a garancia? (Telefon)

Figyelt kérdés
Most csütörtökön vettem a T-mobile ban egy xperia M2 -t újonnan. Első nap kb. 1 óra használat után megjelent a képernyő tetején, ahol a statusbar van, egy fehér pötty. Először azt hittem, majd elmúlik, de már pár napja ottvolt. Jó, megbarátkoztam vele, ha csak ez az egy van, nem zavar. Aztán tegnap a képernyő alján szétszórva találtam újabb négyet. Nem halott, mert nem gekete, hanem fehér. Ezt lehet orvosolni? Vagy kicserélik?

2014. júl. 15. 09:33
 1/3 anonim válasza:

gugli a barátod

[link]

2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is két hete vettem, de szerencsére nekem nincs ilyen problémám. Úgy tudom ha 72 órán belül visszaviszed akkor kicserélik egy újra.
2014. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Természetesen kihat rá!!! Legyél kicsit vehemensebb és kérd, hogy adjanak egy teljesen újat!
2014. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!