Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S mennyire lesz még...

Iphone 4S mennyire lesz még időtálló?

Figyelt kérdés

Iphone 4S ára eléggé megzuhant a telekomnál, ezért gondoltam telefon váltásra.

Kérdésem arra térni ki leginkább, hogy ez a telefon mennyire bír majd megbirkózni az újabb ios frissítésekkel. Várható, hogy még évekig ugyanilyen gördülékeny legyen és folyamatos?



2014. júl. 15. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
a 8 gigás változat max tényleg arra lenne jó, hogy divatból, menőzésből vegye meg az ember...aki használni is szeretné, annak legalább 16, de inkább 32 gigás változat kéne, amit ugye nem forgalmaznak, nem gyártanak már. az, hogy maga a telefon időtálló, az igaz, én gond nélkül adnék még neki 1 évet, utána mondanám már azt, hogy aki akkor venné, nem érdemes.
2014. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A 8gigás változat nekem bőven megfelel. Nem használom a telefont filmezésre, játékra. Jelenlegi készülékem 8gigás sincs. Egy megbízható, gördülékeny telefont szeretnék vásárolni, ami még 2évig marad jól használható.
2014. júl. 15. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
na de ilyen szempontból számít a pénz is szerintem. én egyáltalán nem vagyok annak a dolognak a híve, hogy jogtalanul van túlárazva az összes Apple készülék, de az tény, hogy ezek a 8 gigás változatok csak a vásárlóknak egy nagy pofon. van ~5 giga szabad hely, erre mondjuk teszel 1-1,5 giga adatot(néhány zene, legfontosabb alkalmazások, mint mondjuk facebook stb.), és ha mondjuk OTA-n keresztül szeretnéd majd például az iOS 8-at frissíteni, ami ilyen főverziós frissítéseknél több, mint 1 GB(olyan 1,2 mondjuk) is lehet, lehet ki fogja írni, hogy törölj valamit, mert neki kéne az a 1,2 GB, meg még mellette egy másik 1,8, ahová telepíti. Lehet éppen ráférne, de lehet panaszkodna. Jó mondjuk nincs ilyen gond, ha sz.gépen keresztül frissítjük, mert akkor oda tölti le a frissítés fájlt.
2014. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem panaszkodom, van pénzem új telefonra. Nexus 5-ben gondolkozom nagyon. Azonban most van ez a lehetőség, hogy iphone 4S-t tudnék venni fele annyiért, mint amennyit egy nexusért fizetnék. Emiatt gondolkozom erőteljsen az iphoneban, mivel arról biztosra tudom, hogy megfelel a kivánalmaimnak. Mégegyszer mondom, nekem a telefonból annyi kell, hogy időtállóan smooth működést biztosítson, valamint megbízható legyen. Az iphone nem az alma szimbólum miatt kell, azt lesz*rom. Kétségtelen, hogy az egyik legjobban működő rendszer az ios, ezért akarom.

Nem teszem tele a telefonom képekkel, videókkal, játékokkal stb., engem az érdekel, hogy ezzel a hardverrel amivel egy 4S rendelkezik, 2 évig legalább marad-e ugyan ilyen smooth a rendszer, mint most. Nem lesz-e az megfigyelhető, mint a sima 4-esnél az ios7-esre való frissítésnél, hogy meg-meg zökken. Ezt szeretném elkerülni.

A nexusban azért gondolkozom nagyon, mert a munkámban nagyon hasznos egy alkalmazás(maverick), ami jelenleg csak androidra érhető el. De a dupla árat nem éri meg nekem.

2014. júl. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!