Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Eddig a zenéimet saját videóim...

Eddig a zenéimet saját videóimat cd/dvd-re írtam ki. Régebbi 5-6 éves cd közül 2 is meghalt. Külső merevlemezre gondoltam átmásolni. Mennyire időtálló és biztonságos ez a megoldás? Van olyan 1-2 TB memória ami nem tartalmaz forgó alkatrészt?

Figyelt kérdés
Külső merevlemez

#külső merevlemez #biztonságos adattárolás #időtálló adattárolás #külső tároló (1-2 TB) forgó alkatrész nélkül
2014. jan. 20. 20:38
 1/6 anonim válasza:

SSD kell neked.


Mennyire időtálló és biztonságos ? Ha egy PenDrive-on 5 év után is rajta van a film amit feltettem, és le is játssza a gép, akkor szerintem eléggé.

2014. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább annak a híve vagyok, hogy több helyre legyen kimentve.. nekem a fontos dolgaim a gépemen, anyám gépén, és felhőbe is ki vannak mentve... hiába pendrive, hiába ssd, megvan az esélye bármikor hogy elromlanak.
2014. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amúgy igen :'D ez is igaz...most hogy mondod akartam írni, hogy múltkor minden ok nélkül a pen drive-om nem működött többet XD... Ha lemerül benne a kis elem, akkor minden adat elvész, és soha többet nem lehet visszahozni. Szóval oké te azt kérdezted hogy külső vinyó, de igaza van mert jobb több helyen + valahol fent a neten !
2014. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen kis elem?
2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az a biztos, ami fogható, látható. A VHS és audio szalag hosszabb ideig tartott, mint a CD, DVD. A gyári préselt CD, DVD tartósabb, a házi írásúak néha elfelejtik mi volt rajtuk. Elég egy kis hiba, az egész lemezt nem tudod lejátszani. A bakeliten legfeljebb csak azt az egy számot.

Másik kérdésre: az SSD meghajtók egyre nagyobb méretűek, igaz drágábbak is.

2015. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én több helyre is mentem ugyanazt. Volt már adatvesztésem elsősorban pendrive-on.
2015. nov. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!