Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-as telefonnal...

Nokia Lumia 520-as telefonnal készített panoráma képeket hova menti a telefon?

Figyelt kérdés
A fényképek mappában nincs. Vagy még kell valami extrát csinálni kép készítés után, hogy láthatóvá váljanak a képek?

2014. júl. 15. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a filmtekercsbe menti a panoráma fotót is, úgy, mint a többit, amit a teló készít.
2014. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a Nokia Panoramaval csináltad, akkor a "Filmterecs"be kellett, hogy mentse. Ha valami mással csináltad, akkor lehet a "Mentett képek"be rakta.
2014. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi kommenteket. Sajnos se a filmtekercsbe, se a mentett képekbe nincs benne. Panoráma programmal készítettem. Szerintetek mi lehet a baj? A programot frissítettem hátha emiatt nem találom, de még így is eredménytelen volt a keresésem. :(
2014. júl. 15. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
De pontosan melyik panoráma programmal?
2014. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Emberek ***** válasza:
Ha a Nokia Panorama-val készítetted, akkor külön rá kell nyomni a kis pipára, hogy elmentse, és utána a telefonon a Camera Roll-ban kell megtalálnod
2014. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elkészült a panorámakép (vagy kevesebb képnél pipát nyomsz), akkor összeilleszti és egyből menti is a Nokia Panorama, nincs mentés gomb.
2014. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A rendes gyári panoráma programmal csinálom, ami megvételkor a telefonomban van. Elkészítem, nincs sehol pipa (ezt hol találom meg?), csak eltűnik és egy kis idő után ezt írja ki: "where are you? Line up with your last shot." Még egy 2. képet se tudok csinálni. :(

Nem tudom, hogy mi történik, vagy csak én nem értek a progihoz?

Eddig is köszönöm a segítségeket! :)

2014. júl. 15. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem is csináltál képet, csak próbáltál... Nokia Panoráma a program, ami alapból fentvan. Fekvő vagy álló helyzetben működik, és bal oldalról kell elindítani, fényképezel egyet, megvárod míg a kör végigmegy, majd LASSAN elviszed a telefont jobbra, beletalálsz a ponttal a körbe, és megint vársz, és így tovább. 2 kép után is el lehet menteni, és akkor van ott a pipa.
2014. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! :) Sikerült végül. :)
2014. júl. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!