Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m 4.1.2 gyári rom...

Sony xperia m 4.1.2 gyári rom telepítése?

Figyelt kérdés

Úgy kaptam meg a telefont hogy 4.3 volt rajta de nekem a 4.1 jobban tetszik és ki szeretném azt is próbálni!

Tipusszám: c1905

Flash toolal szeretném csinálni! Valaki leírná pontosan hogy is kell?

És persze a 4.1 romról egy linket tudnátok küldeni?

A telefon t-mobile függő nem tudom ez számít e valamit?


2014. júl. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan keress rá magadtól, mert ha valami balul üt ki, szabhatod a garanciádat...
2014. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már találtam romot rá is raktam minden jó volt csak a kamera volt bugos! Sony update servicevel simán visszaraktam a 4.3-t! Valaki tud küldeni egy normális stock 4.1 romot?
2014. júl. 15. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

"minden jó volt csak a kamera volt bugos! "


Tényleg jó volt akkor minden... Miért nem azt használod?


"Valaki tud küldeni egy normális stock 4.1 romot?"

A google-ről hallottál már?

2014. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert nem találtam normálisat google-ba! Nem kell egyből nekem esni! Én nem értek hozzá annyira ezért kérdeztem meg mert biztos van olyan ember aki csinált már ilyet és tudja hogy hol találom meg a normális romot! Egyébként nagyon sokat segítettél! (y)
2014. júl. 17. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!