Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lesz soha olyan telefon,...

Nem lesz soha olyan telefon, rendszer ami slse akad meg, jelez hibát, lassul be? Lehetetlen?

Figyelt kérdés

a haverom vett galaxy s 5 telefont. azt hittem ez már annyira jó kédzülék, hogy soha nem fa le, akad be, ír hibát!

Errea múltkor fényképezni akart, és kiírta az alap kamera ami a telefonban van, hogy kamerahiba, és bezárta a kamerát 5x. újra kellett indítani a telefont...

200 ezres telefon...

sose lesz tökéletes telefon, rendszer?



2014. júl. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
De, úgy hívják, hogy iPhone és Windows Phone
2014. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z2, még nem akadt meg és nem írt ki hibát.Pedig a San Andreast és a Real Racing 3-at futtattam egyszerre.
2014. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Olyan sosem lesz. Minden operációs rendszer meg tud akadni. Lehet az akár a zárt winfos és ifos is.
2014. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1

windows phone XD persze..XD

2014. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy telefon alapján nem lehet következtetéseket levonni, de én is megteszem. Nekem Sony Xperia P van, de valószínűleg nem Sony és nem Android lesz a következő telefonomon. Legyen zárt a rendszer ha kell, de legyen stabil is, ne legyen vele szívás, ne kelljen újratelepíteni minden héten mert valami baja van, vagy mert a gyártó képtelen rá normális szoftvert írni. Egy biztos, iPhone nem lesz, azt nem földi halandó ember pénztárcájához szabták.
2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Samsung Galaxy Ace 2 nem akad a rendszer, hibát se ír ki nem is lassul be. Igaz, hogy KitKat.
2014. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
galaxy ace 2 XXDD te viccelsz?? max azért nem akad mert nem használod. Egyébként az iphone sosem jelez hibát és nem is lassul be. Androidon megesik, akár milyen jó is a vas
2014. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem használom, használom délután és este is úgy, hogy megnyugodhatsz.
2014. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!