Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kínai telefont vegyek?...

Paul91 kérdése:

Milyen kínai telefont vegyek? Elephone P8, INEW I4000S, Amoi A928W ezeket találtam olcsón de más típusokra is nyitott vagyok. Ha van tapasztalat valamelyikről arra is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél olcsóbb 30-50ezer között legyen. 2GB ram, 5"-6" FULL HD kijelző, octa(8) magos proci, 13MP-es kamera.

2014. júl. 15. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Milyen kínai telefont vegyek?"


Ezek nem telefonok. A kérdés úgy hangzik helyesen, hogy:

Van felesleges pénzem milyen szarra dobjam ki?

2014. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bp1985 ***** válasza:
0%
Tökmindegy. Hulladèk az összes.
2014. júl. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi akiknek van tapasztalata ilyen telefonokkal, olyanokra nem vagyok kíváncsi akik a kínai szó hallatán, legyen az bármilyen termék elítélően vélekednek úgy hogy nulla tapasztalatuk van , csak a haveroktól hallották hogy hulladék vagy csak alapból úgy van vele hogy minden ami kínai sz..r. Közbe az ő háztartásaiknak is a 80%-a kínai cuccokkal van tele :)
2014. júl. 16. 14:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Én az Elephone-t venném
2014. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Kínaiból csak Lenovo,Xiaomi,Oppo stb. márkákat ajánlom...Hidd el most hiába van 2Gb Ram,FHD kijelző,8 magos MediaTek proci ha kb.1-2 hónap múlva meghalnak,akkor meg csak "elpocsékoltad" a pénzed.
2014. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném elkerülni én is hogy 2 hónap után bemondja az unalmast :) De ha már veszek akkor tudásban is egyen a toppon, igazából mind jó amit írtam csak a márka megbízhatósága a kérdéses :) De az Elephoneról meg az Amoiról jókat olvastam eddig persze a Lenovo,Xiaomi,Oppo-ról is :)
2014. júl. 16. 18:47
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vedd meg bármelyiket, már szinte úgyis eldöntötted. Csak ne kilincselj itt megint, véletlenszerű időn belül, hogy nem működik a szar amit vettél.
2014. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom a kérdés értelmezésével kezdődtek a problémáid :) Az hogy kínait veszek fix volt eddig is ;) Ha esetlegesen probléma is lesz vele biztosra veheted nem itt fogok vele "kilincselni" mert a hozzád hasonló kommentelőkkel nem vagyok előrébb ;)
2014. júl. 17. 12:40
 9/13 anonim válasza:
Én is az Elephone P8-on gondolkodom. Van már valami tapasztalatod az általad említettekkel? Más adott máshol tanácsot, javaslatot ezekkel kapcsolatban?
2014. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elephonrol csak szoftverhibát hallottam hogy a gyári 4.2 akad rajta de a 4.4 már simán fut, az Amoi az amiről még jókat olvastam fórumban írta egy srác hogy 2 hónapja van meg neki és csak dicsérte, ja és 20 dolcsival olcsóbb is.
2014. aug. 5. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!