Lumia 630 vagy 625?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a 625-ös 2013-as a 630-as pedig idei.


Először a 630-ast nézegetteme és nagyon tetszett kivéve hogy nem volt rajta vaku, kamera gomb és elülső kamera... szóval kerestem tovább és hát mint kiderült a 625-ön ezek viszont megtalálhatók... szóval nem értem, visszafele fejlesztik?


Bár a fő kérdés, mi a különbség a kettő közt azon kívül amit felsoroltam, mennyit fejlődött az 1 év alatt?

Ha jól láttam 625-ön Win 8 van a 630-on pedig Win 8.1 , sokat tesz ez, vagy nem számít? Esetleg a 625-öst nem lehet upgradelni? Összességében melyik a jobb, ti melyiket vennétek?



2014. júl. 16. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
tegnap óta már ez sem számít, hiszen 625-re is végre elérhető hivatalosan a 8.1 és cyan, úgyhogy ugyanott tartanak. 630 kicsit tovább birja üzemidőben, 625 meg erősebb. szerintem ennek az is lehet az oka, hogy nehéz dönteni a lumiák között, mert a hardver nem elsődleges szempont wp-nél, tehát mondhatjuk, hogy a 625 az túl kedvező árú volt, így több erősebb házon belüli lumiának versenytársa volt. így viszont, hogy a 630ból például kivették a fotófényt, akiknek ez fontos, biztos nem ezt veszik, hanem egy drágábbat.
2014. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha megveszem a mobilt és csak a win 8 van rajta, akkor hogyan frissíthetem?
2014. júl. 16. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Beállítások - telefonfrissítés. Egyébként ne zavarjon meg a számozás, 630 inkább az 520 utódjának tekinthető, csak 4magos és dualSIM-es vagy 4G-s. Ha kell előlapi kamera, vaku, és dedikált kameragomb, akkor nem kérdés, hogy a 625 a Neked való.
2014. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!