Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék vennék...

Telefont szeretnék vennék melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Iphone 4s vagy Huawei Ascend P7 között vacillálok . Igazából nekem minden vágyam iphone lett volna csak ugye van pár hátránya (iTunes,nem bővíthető és csak iphonokkal párosodik). A Hazweiről igazából sok ellentétes dolgot olvastam egyik helyen hogy mennyire jó másikon hogy lassú lefagy.Most egy Lg optimus L7 használok nagyon szerettem de most váltani akarok vélemények ?Még annyi kérdésem lenne az iphonnal kapcsolatban hogy valami szövegszerkesztő program van e benne mert ugye az lgben van polaris office .A telefont pénteken szándékoznák megvásárolni .

2014. júl. 16. 19:48
 1/3 anonim válasza:

Ha ez a kettõ közül välasztasz egyértelmüen az Iphone.

Amugy meg nézegess még LG telefonok között most vannak jók *pl: LG G2, LG G3* szerintem tetszenének. Sony z1/z2 sem rossz välasztäs, vagy nézz WP-s nokia telefonokat, esetleg Nexus 5.

Huawei Ascend P7 az nem fog sokäig bejönni. nézz szét, az hogy mi tetszik, meg hogy mire van kereted, azt neked kell tudnod.. de ha a 4S-re van keret, akkor nagy a välasztékod. sok sikert:)

Mire szeretnéd hasznälni, meg mik a legfontosabbak neked? pl: üzemidõ(itt lg g2), nagy képernyõ(Note2) vagy inkäbb kicsi(iphone 4s szerintem elég kicsi), a kamera legyen exträs(Samsung készülékek) vagy épp nagyon ütõs (nokia ujabb tipusok, Sonynak vannak még jó kameräs telefonjai..), Mire jönnek leggyorsabban a frissitések (Nexus5 pl, a nexus ebben a legjobb és jó telefon, de ebbe a kategóriäban ismét szól az iphone is)


Szal ezekbe gondolj bele, mert a felsõbb kategóriäban mär csak finomsägokban térnek el, meg persze a külsõ hol tetszik, hol nem:) szal mesélj, mi kell neked?

2014. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4S az most olyan 100e Ft korul mozog, talan kicsit kevesebb, szoval vegyuk ezt keretnek.


Ennyiert mar majdhogynem csucskategorias Lumiat kapsz, ami azert nem a legutolso a telefonok kozott. Kivalo kamera, jo szoftver, stabil, nem fagy, megbizhato, jo az akksiideje, es meg sorolhatnam.

2014. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából egy hétköznapi használatra használnám a telefont . Annyira nincsenek elvárásaim. Megszoktam már hogy az lgt is minden este tölteni kell. Legtöbbször netezésre szoktam használni messenger viber telefonálás zenehallgatás (attól félek hogy nem tudnám kezelni az iTunest), fényképezés (szerintem az iphone gyönyörű képeket tud csinálni exemnek volt és használtam párszor)és ami nekem még fontos lenne az az office hogy megnyisson word vagy ppt dokumentumokat főként ezeken szoktam tanulni fősulin. Az iphone 5re már sajnálom a pénzt ezért lenne ha lenne 4s. Samsungot semmi féleképpen nem szeretnék mert nem jön be se a külseje se a belseje (4 évig használtam samsungot).Az új lgnek most a formájuk nem jön be nem szeretem a lekerekítettséget .Nokiában nem gondolkozom nem jön be a windowsos rendszer .A Hauweit miért nem ajánlod ??
2014. júl. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!