Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem indul a Sony xperia L...

Nem indul a Sony xperia L (c2105) addig hoz be ahol a színes csíkok balról jobbra haladnak egyébként 5 napos a telefon és semmi root semmi rendszer frissítés. Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
úgy történt az egész hogy gta 3-mal jászottam rajta majd elsötétült és behozta azt az xperia logót kiszedtem az aksit és újra bekapcsoltam és amint az elöbb is említettem a csíkokig jutok a PC companion nem ismeri fel és a 3 gombkombináció (hangerő szabályzó-bekapcsóló és a fényképező) sem segít. a flash tool box-ot még nem próbáltam de ahoz egyáltalán nem értek ugy hogy ha valaki tudja hogy azt hogyan kell használni az lécci írja le és segítsen! és tölteni és próbáltam de semm.
2014. júl. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetseges hogy megsult az alaplap. Vidd szervizbe, mivel 5 napos talan meg egybol ki is cserelik.
2014. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet! Amúgy ez előtt hogy így megállna még volt egy ilyen amikor zenét hallgattam de akkor kiszedtem az aksit és újra indítottam és azután ment. De akkor nem mondtam hülyeséget a Sony egy adag szar!!
2014. júl. 16. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

"a Sony egy adag szar!!"


Annyira süt rólad a dilettanizmus, hogy az már fáj.

2014. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!