Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egy hónapos Nokia lumia...

Az egy hónapos Nokia lumia 520-am rohadt gyorsan lemerül. Meghallgatok öt számot és máris a felénél van. Minden ki van lőve rajta, wifi, GPS, adatkapcsolat. Visszavihehetem a boltba?

Figyelt kérdés
Szerintetek kicserélik? Az a baj, hogy egyszer leejtettem és az egyik sarka benyomódott egy picit. így is kicserélnék?

2014. júl. 17. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd vissza, de előtte próbáld meg hard resetelni.


[link]



Hátha valami rejtett progi vagy passz.


De szerintem szerviz.

2014. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar csinaltam ezt,nem vált be...
2014. júl. 17. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős, 520-am van, kalap sz*r... Karácsonykor vettem, és gyakorlatialg 1 napot nem bír ki 30-40% alatt ha keveset nyomkodom...
2014. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te nem vitted vissza?
2014. júl. 17. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy... Szerinted csinálnak vele valamit? Kicserélik max az akksit, aztán pár napő és ugyanolyan szar lesz....
2014. júl. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Háttérben futó feladatok közül ki vannak lőve azok az appok, amiket nem használsz?
2014. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen
2014. júl. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!