Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sos! Tudtok mondani ertelmes...

Sos! Tudtok mondani ertelmes es jo alkalmazasokat iphonera?!

Figyelt kérdés
Kikeszulok ettol az iPhonetol...Komolyan. Keresek rajta Fake Call-t, Fake messages-t, app lockot, amivel le lehet zarni a mappaimat, kepeket, egyesevel... es egy normalis alkalmazast nem talaltam rajta!!! Amihez nem kell internet. Mert nincs rajta csak max Wifivel. Androidon minden olyan konnyen ment, beirtam, hogy 'app lock' egybol kidobta es TUDTAM IS HASZNALNI. de ez.... ez gyasz. SEGITSETEK konyorgom...

2014. júl. 17. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

fake call-t meg ilyesmiket értelmes appok közé sorolni...:D

egyébként full egyszerű a dolog, beállítassz egy jelkódot, és nem adod oda másnak a telefont...én sose értettem ezt a túlzott "jelszavazzunk le mindent" védelmet...odaadod valakinek, szerinted nem fogja addig próbálgatni, ameddig le nem tilt? :D más értelme nincs...lopáskor meg amúgy sem a képeket fogja senki megnézni meg az üzeneteket.

2014. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor iPhoneon nincs ez a ketto?! Amugy te fiu vagy, ahogy leszurtem az irasodbol. Meg keresek Visszaszamlalot, hogy beallitok egy idopontot, es kiirja nekem mindig ,hogy meg mennyi ido van hatra addig, meg ilyenek...
2014. júl. 17. 15:09
 3/5 anonim válasza:
jaj tesó nem való neked apple termék azya ég... minden alkalmazás rajta van a telefonodon az órában van az időzítő megstopper valamint riasztás. meg talán világóra.. szerintem térj vissza az androidos telefonokra!
2014. júl. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
dehogy terek teso, ha kijon az i6, azonnal enyem lesz temelhetoleg abba lesznek ilyenek elvarasaimnak megfeleloen
2014. júl. 18. 11:07
 5/5 valakii69 válasza:
asphalt 8, vine,ruhaboltok :3,shazam,quick2 pro,dumb ways to die,clone camera,meg amiket én szoktam még sürün használni az ilyen közösségi appek(fb ,snapchat,instagram stb)
2014. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!