Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi ideig bírja egy Iphone...

Mennyi ideig bírja egy Iphone mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Úgy értem hamarabb cserélem le míg tönkremenne ? Persze úgy gondolom ,hogy vigyázok rá de pl ha vége a garanciának meg ilyenek utána még működnek sokáig mert azt hallottam ,hogy nagyon minőségi termék és nagyon sokáig bírják jól.
2014. júl. 17. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem aránylag jól bírja, okkal kell tönkretenni mondjuk úgy...legalábbis ezt nyilván nem tudom alátámasztani, de iOS 7 után nagyon furcsák voltak a 4S és 5-ösöknél azok az akksihibák, amik csak így simán előjöttek, iOS 6-on meg semmi gond nem volt velük. illetve ezeken felül a wifi-k meghibásodása is egy egészen furcsa történet...de szóval maguktól talán az akksicsere az, amit mondjuk durva használat mellett(napi 1x töltés) 2 év után illik megejteni, dehát ez másik telefonnál sincs másképp. én anno megvettem egy iPhone 4-et, másfél évesen, és én még 2 évig használtam bármilyen szervizelés nélkül(megjegyzem, egy home gomb csere ráfért volna, de nem volt annyira komoly, hogy ne lehessen használni).
2014. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezzel a reklámmal csak az a gáz, hogy a samuhoz sem jár plusz akksi...:D ha meg azt megveszed, iPhone-hoz meg megveszel egy külső powerbank-ot, és hoppá, meg van oldva :D mellesleg én enélkül sem kényszerültem még sosem töltőre útközben az iPhone-jaimmal, pedig neteztem folyamatosan...simán végigbírta a napot :D de látszik, te is a marketing miatt veszel samsungot :D
2014. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!