Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemsokára megkapom az Iphone...

Nemsokára megkapom az Iphone 5G-met, csak félek, hogy már kicsit elavult, vagy még nem az?

Figyelt kérdés

Úgy értem a hardvere szóval meddig kap frissítést az Appletől,mennyi ideig fogja bírni meg ilyenek ?

Mert már látom van 5s is jó nekem a sima 5-ös is de az most mennyire számít jó készüléknek ?

(csak iphone tulajokat szeretnék) vagy akinek volt valaha iphoneja


2014. júl. 17. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Örülj hogy egyáltalán kapsz,hülye gyerek!
2014. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét!
2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1, iPhone 5 van, 5G nincs...

2, minek neked iPhone, ha nem tudsz róla semmit, google-be beírod, utánaolvasol.

3, ha ez nem megy, elárulom nem elavult, 2 év múlva se lesz vele semmi gond...

2014. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed, ezt a teló egy lejárt lemez. Örülj, ha egy tizesért megveszi egy cigánygyerek.
2014. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó :

Ez nagy hülyeség mivel ha megnézed használtan most a iphone 3 kerül 10.000-15.000-be akkor valószínűleg ez használtan is legalább 90-110.000 körül van.

2014. júl. 18. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
iPhone 3 sincs, nem csak az Apple-t nem ismered, de az iróniát sem. vegyél inkább valami androidos szart, iPhone neked túl magas...:D
2014. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem én veszem hanem kapom.

na mindegy majd kitapasztalom valahogy:D

2014. júl. 18. 11:25
 8/8 anonim válasza:

Jó az iPhone 5, szerintem nem lesz vele gondod!

Oké, hogy már jöttek újabbak, de még mindig nagyon jól használható! Ha nem vagy ezeknek a marha nagy ujitásoknak a híve, (új játékok, másik kezelöfelület, stb) akkor nincs vele gond. Ha érdekel és van pénzed, akkor persze vedd meg az újat. Nekem max egy 4s re tellene, én még azzal is kibékülnék.

2014. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!