Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Samsung Galaxy...

Hogyan tudom a Samsung Galaxy Ace 2 telefonom szoftverét frissíteni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ugy h ne kelljen összekötni géppel.

2.3.6 os android van rajta.

Ha ossze kell kötni géppel akkor légyszi valaki lépésről lépésre irja le hogy hogyan kell csinalni a frissítést.

Ha a telefon nevjegyebe belemegyek, es ott a szoftver frissitesen belul a frissítésre ranyomok Akkor azt irja ki hogy nem elerheto frissítés.



2014. júl. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy! Nekem Ace 1-em van, az is pont ezen a verzion akadt meg.

Elso, es egyben utolso Androidom, ezutan csak iPhone-t fogok venni!!!

2014. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol páromé. Nekem Windows phonom van es ha van, csak ranyomok h azodrvwr ffrissitese es kesz
2014. júl. 17. 18:17
 3/4 Come back ***** válasza:

[link]


1. Letöltöd a számítógépre.

2. Elindítod

3. USB kábelen keresztül rádugod a készüléket.

4. Vársz, míg felismeri.

5. Ha kell, ok nyomsz a frissítésre.


Ha megakadnál hívd ezt az ingyenesen hívható számot : [link]

2014. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Come back ***** válasza:
Ja és első egy galaxy ace telefont összehasonlítani egy Iphonenal olyan, mint egy városi autót egy forma 1 versenyautóval. Nem egy ár kategória. Az android Samsung S5 veri az IPhonet.
2014. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!