Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S tulajdonosok:...

IPhone 5S tulajdonosok: meddig bírja ki a telefon egy töltéssel? Mennyire bírja a nagyobb igénybevételt?

Figyelt kérdés
Sok régebbi szépiás iPhone tulajdonost láttam már mindenhová töltővel rohangálni, mert a telefon nem bír ki pár óránál többet. Ez erre a modellre is igaz, van ennek jobb az aksija? A jelenlegi telefonom akkor is lemerül estére, ha egész nap rá se néztem, és ha használom akkor úgy fél óra alatt teljesen lemerül. Szeretnék egy új telefont venni iPhone-ra gondoltam, de elég drága, így nem szeretném ha ezzel is ilyen jellegű problémák lennének. Tapasztalatok érdekelnek.

2014. júl. 17. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 5öm van kb 2-3 órát bír és 4hónapos, szokott nálam töltő is lenni de nem sokszor kell.
2014. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:

Teljes feltöltés után ha nekiállsz folyamatosan nyomkodni amíg le nem merül, úgy tényleg 2-3 órát bír csak ki. De mondjuk én simán kihozok belőle 24-32 órát úgy, hogy közben egész nap néha egy kis viber/facebook, néha felnézek instagramra meg ilyenek.


A combosabb játékokat felejtsd el, ha nem vagy töltőközelben :D

2014. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meloban vagyok és nincs sok munka akkor délre simán lemerül.
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon kell szar aksival, vagy szar telefon kell jó aksival. Tedd fel magadnak ezt a kérdést. Egyébként nem rosszabb az iphone akuja, mint a többi phableté...
2014. júl. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!