Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y530 vagy...

Huawei ascend y530 vagy Wayteq talk 5h?

Figyelt kérdés
Én igazából szinte csak telefonálok, és kicsit játszok rajta, netezni nem nagyon szoktam. Ami most van telefonom is (samsung galaxy young) nekem 4 napig bírja töltés nélkül, állítólag 2 napot bír ki. Szóval így melyiket ajánlanátok nekem? (nem baj ha nagy a kijelző, meguntam már az apró kijelzőt)
2014. júl. 17. 21:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Wayteq talk 5h.Mert én is olyat kapok.
2014. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mert én is olyat kapok."


Milyen átütő érv. Ki is vagy te? Oh, wait...



Egyébként meg egyértelműen Huawei.

2014. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem wayteq. Nekem is ez van. Kb 5 napja. Teljesen megvagyok vele elégedve. Ha nem netezel akkor kibírja 2 napig az aksija. Nekem kb 7-8 órát bir úgy hogy 100%-r9l 25-ig meritem. De folyamatosan netrzek rajta. Meg letoltök. Meg fényerő sincs nagyon levéve.
2014. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!