Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont érdemes...

Melyik okostelefont érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Két telefonra gondoltam: Sony Xperia M és Nokia Lumia 520. Mivel még nem volt okostelefonom, nem igazán tudok dönteni. Sok helyen olvastam különböző véleményeket a két telefonról, de nekem csak az jött le, hogy nagyon megoszlanak a vélemények. A lumia 520-ra sokan azt mondják, hogy megbízhatóbb (ami nálam előnyt élvez),azonban sokan arra panaszkodnak, hogy a kijelző könnyen sérül. Ha minden igaz, androidra több alkalmazás van, ami nekem szimpatikus.

2014. júl. 17. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem 520-am van. Figyelj, szerintem ez a telefon jó, gyors, nem fagy le sosem(nem úgy mint an Android). Igaz, kevesebb alkalmazás van rá, de nekem megfelel. Androidos okostelefonom volt előtte, határozottan ezzel,a Nokiával jobban meg vagyok elégedve. Amúgy szólok, hogy a Nokiát megvette a Microsoft, így nemsokára a Nokia márka már nem fog létezni, csak a Lumia. Ha később el akarod majd adni, akkor talán nem igazán sikerül egykönnyen, a felvásárlás miatt. Meg ugye ki venne olyan telefont, amelyiknek a neve(Nokia) már nem is létezik? Tehát, ez a teló jó, én meg vagyok vele elégedve.
2014. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában ne vegyél androidos készüléket. Csak gondod lesz vele. És a Nokia megkapja mindig a legújabb frissítéseket nem úgy mint a androidos belépő készülékek. A megbízhatóság meg a legjobb érv.
2014. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 17. 23:30
 4/14 anonim ***** válasza:

" A megbízhatóság meg a legjobb érv."


Így van. A sok marhaságba persze belefeketít, hogy egy M, vagy annál erősebb hardverrel rendelkező androidos telefon már messze jobb a lumiáknál...

2014. júl. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kiveve ha lefagynak, vagy nem tudod felvenni a hivast. Ami a legcsucsabb droidos cuccokkal is elofordul.


A Lumia csucstelefonok ezt hirbol sem ismerik.

2014. júl. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lumia 520. A kijelző meg azért törik mert nem vigyáznak rá.
2014. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem is 520-om van. Hogy érted, hogy a kijelző könnyen sérül? Nekem 4 hónapja van meg, és még mielőtt bekapcsoltam volna, már akkor vettem rá egy védőfóliát, kifejezetten 520-ra, meg egy valódi bőr tokot. Azóta még a fólia se karcos, ha egyáltalán lehetne az, de a lényeg h nagyon tuti. Illeszkedik tökéletesen, nem vált fel sehol, egy kicsit sem. A tévhittel szemben nem zsíros a fólia, és könnyen tisztítható. A teló nekem tökéletes ennyi pénzért. Nincs vaku, meg hangszínszabályzó, ja meg előlapi kamera, de ennyiért ez is tökéletes. Gyorsan fut, sosem akad, és sok jó program van rá, mint pl az offline gps. Persze az androidra több alkalmazás van, de erre is rengeteg, és egyre több. Nagyon jó választás! :)
2014. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Angol oldalakon, árukereső oldalakon és egyéb helyeken olvastam, hogy egy leejtés után már lehetett a kijelzőt cserélni, mert berepedt. Az előző telefonjaimat egyszer sem ejtettem le, de azért jó érzés lenne, ha egy olyan telefonom lenne, aminek a kijelzője egy leejtés után nem reped be. Egyébként valószínűleg a Nokia készüléket fogom megvenni. Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 18. 10:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az 520-am tobbszor repult, biciklizes kozben - ami azert nem egy szimpla leejtes. NINCS semmi baja a mai napig, ocsem hasznalja.


Es ez baromsag, hogy a felvasarlas miatt nem fogjak venni, vagy hogy a Nokia marka megszunik. NEM szunik meg, a Microsoft megvette a nevjogot, igy mint marka megmarad. Es hidd el, a Lumiak eleg jo ertektartok ;)

2014. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szinte az összes telefon kijelzője széttörik ha leejtik
2014. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!