Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont érdemes...

Melyik okostelefont érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
Két telefonra gondoltam: Sony Xperia M és Nokia Lumia 520. Mivel még nem volt okostelefonom, nem igazán tudok dönteni. Sok helyen olvastam különböző véleményeket a két telefonról, de nekem csak az jött le, hogy nagyon megoszlanak a vélemények. A lumia 520-ra sokan azt mondják, hogy megbízhatóbb (ami nálam előnyt élvez),azonban sokan arra panaszkodnak, hogy a kijelző könnyen sérül. Ha minden igaz, androidra több alkalmazás van, ami nekem szimpatikus.

2014. júl. 17. 22:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ha a biciklis esést többnyire kibírja, akkor az nekem elég meggyőző. Még ha nem is Gorilla glass, de legalább karcálló (nem csak papíron). Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 18. 23:51
 12/14 anonim válasza:

Hardveresen nagyjából egyezik a két telefon.

A Nokiához alapból jár komplett Office és nem A-GPS, hanem teljes értékű GPS van benne. Az A-GPS-hez internet szükséges. Ezen kívül a Nokiához gyárilag adnak térképszoftvert is, útvonal tervezővel és egyebekkel.

Manapság pedig már rengeteg cuccot letölthetsz az áruházból, akár ingyenesen is és rögtön láthatod a véleményeket és a képeket.

A kijelzője meg tényleg karcálló kivitel. Igaz nem egy Gorilla glass, de aki kalapálni akar vele, az inkább egy Caterpillart vegyen. :)

2014. szept. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hozzászólásodat, a kérdés kiírása után végül a Nokia mellett döntöttem, és nem bántam meg. Az ingyenes, megbízható offline navigáció utazás közben valóban mindig jól jön. Már csak ezért érdemes volt ezt a telefont választanom.
2014. szept. 16. 18:32
 14/14 anonim válasza:

1. Az android jobb mint a windows

2. Egy operációs rendszer nem tud lefagyni, ez a készülékről függ

3. A Lumia nem márka (ez egy jelző)

4. Az Xperia M-et válaszd

2016. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!