Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az érdemesebb? Samsung...

Mrs.Redy kérdése:

Melyik az érdemesebb? Samsung galaxy s4 vagy iPhone 5c?

Figyelt kérdés
Lehet választanom, hogy a kettő közül melyiket szeretném. Igazából nem tudok dönteni..Segítsetek melyik éri meg jobban, melyik az érdemesebb!

2014. júl. 18. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
iPhone valami normális színben...azt legalább ha megveszed, nem lesz egyből 10ezer Ft-al kevesebb értékű.
2014. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
iphone
2014. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
S4-el mi a baj?:)
2014. júl. 18. 12:26
 4/17 anonim ***** válasza:
semmi, vedd azt
2014. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ez volt a dilemmám ,csak én a s4 mini és az 5c között gondolkodtam .A boltban is azt mondták ,egyértelműen az iPhone a jobb ,ne akarjunk egy Ferrarit hasonlítani egy gyengébb autóhoz . Végül az 5 C mellett döntöttem (fehér) ,IMÁDOM ! :)) Nem kell azokra hallgatni akik fikázzák ezt a tipusú készüléket ,igenis nagyon szuper és egyáltalán nem gagyi a kinézete . Gyönyörű !
2014. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az s4-melett döntöttem, az üzletben is inkább ezt javasolták!:) Bővíthető 64Gb-ig valamint egy jó telefon..Hibátlan, kifogástalan az állapota is nem fagy a töltésével sincs baj! Meg vagyok vele elégedve teljes mértékben!
2014. aug. 5. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Üzletbe ezt javasolták o.O ? Csodálkozom ,nekem az mondták ne hasonlítsak egy ferrárit egy olcsóbb autóhoz .. 5 c-t javasolták és azt is vettem meg . De te tudod ,jó telefon az s4 is ,használd egészséggel . :-)
2014. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, mint leírtam azt javasolták.:DD köszi
2014. aug. 8. 11:43
 9/17 A kérdező kommentje:
Visszatérve az iPhone-ról is hallottam már elég bizarr dolgokat ha már a ferrarinál tartunk;)
2014. aug. 8. 11:44
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Még hogy az iphone egy ferrári :D inkább trabant az s4-hez képest.Szerintem még az iphone feltalálójának is samsungja van :D nekem is s4-em van és iphone 6-ra SE cserélném el...

Jó döntés volt az s4 :)

2014. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!