Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Linkelne nekem valaki egy...

Linkelne nekem valaki egy olyan apk-t, amelyiken be tudom állítani hogy egy adott gyári aplikáció pl.2D képernyő ne induljon el? Akármit letöltök nem mutatja semmi. Letöltöttem a Next 3D launcher-t de nem tudom leállítani az eredetit.

Figyelt kérdés

A futó fojamatoknál nem látszik,de az összes menüpont alatt van egy kényszerített leállítás ott leállítom,de ujraindítás után ismét elindul hiába nem akarom használni.

Van ilyen program ami blokkol ilyesféle dolgokat?



2014. júl. 18. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagy valószínűséggel nem fogsz ilyen programot találni.A programok futásához minden esetben szükséges az alap operációs rendszer elindulása.

2014. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de nem az op rendszer változik csak a menü a felület amit futtat.

A gyári 2d-st a 3d-re cserélem.

Akkor az mondod a gyári menüt hiába használok mást nem tudom kikapcsolni?

2014. júl. 18. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Ehhez minimum root jogosultság kellene.

Ne kapcsold ki a telefont és, akkor nem fog elindulni ismét. Vagy újra kilövöd.

2014. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A telefont rootolt.

A kikapcsolást komolyan mondtad?

2014. júl. 19. 07:01
 5/11 anonim ***** válasza:
A launcher eléggé fontos, ha nem lenne, az olyan lenne mint Windows start menü nélkül. De a legjobb példa az explorer.exe bezárása után létrejövő állapot. Nem kell leállítani, ez nem így működik, csak lecserélni tudod, amit a letöltött alkalmazáson belül, vagy a beállításokban tudsz megteni, de látatlanul nem tudom megmondani, mit és hol keress. Amikor én launchert cseréltem, a kezdőképernyő gombra feljött a kérdés, hogy a gyári vagy a letöltött legyen az alapértelmezett.
2014. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem is feljött!Alapraméretezettre beállítottam a Next laucher 3d-t utána már nem kérte,de a gond ott van hogy a Next melett fut az eredti 2D-is.Mivel lecseréltem a lauchert

gondolom a gári 2D nem kell!

Vagy igen?Tényleg olyan mint a windowson az explorer?Nem akarom elhinni,hogy a 3d laucher a 2d laucheren fut!

2014. júl. 19. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Amíg nincs helyette másik, addig olyan mint az explorer. De ha van helyette másik launcher a gyárit, akkor nem kellene elindulnia.

Más launchert nem próbáltál? Lehet hülyeséget írok, de a shell szó megfogott a launcher leírásában. Ez sok más mellett héjat is jelent. Nem lehet, hogy ez a launcher csak egy 3D-s héj az eredeti launcherre? Mert ha így van, akkor ez nem egy teljes értékű launcher, kell mellette a gyári is. Ismétlem, lehet, hogy hülységet írtam, de ez jutott az eszembe.

2014. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.Végül is van ráció abban amit mondassz!

Hátha valaki pontosan ért hozzá.

2014. júl. 19. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Mondtam, hogy hülyeséget írok, mondjuk nem éppen erre gondoltam. :D

"De ha van helyette másik launcher a gyárit"

De ha van helyette másik launcher, akkor a gyárinak nem kellene elindulnia.

2014. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha rootolt a telefon akkor a gyári launchert le is lehet törölni vagy az újabb droidokon van egy olyan lehetőség a beállításokon belül az alkalmazásoknál, hogy összes nézet, nem csak a futók, ha kiválasztod a gyári launchert akkor le tudod tiltani(, elméletben, ha a gyártó is így gondolta...)

A launcherek pedig nem épülnek egymásra a shell csak egy név benne, semmit nem jelent.

2014. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!