Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Linkelne nekem valaki egy...

Linkelne nekem valaki egy olyan apk-t, amelyiken be tudom állítani hogy egy adott gyári aplikáció pl.2D képernyő ne induljon el? Akármit letöltök nem mutatja semmi. Letöltöttem a Next 3D launcher-t de nem tudom leállítani az eredetit.

Figyelt kérdés

A futó fojamatoknál nem látszik,de az összes menüpont alatt van egy kényszerített leállítás ott leállítom,de ujraindítás után ismét elindul hiába nem akarom használni.

Van ilyen program ami blokkol ilyesféle dolgokat?



2014. júl. 18. 17:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi.Ott látom én is az összesben.

Ott van egy kényszerített leállítás,de kb 1 óra múlva ujraindul.Gondolom valami használni akarja ezért töltődik be a memóriába.

2014. júl. 20. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!