Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb vétel,...

Melyik lenne jobb vétel, ConCorde Smartphone 5005, vagy Nokia Lumnia 625?

Figyelt kérdés

A ConCorde formája, tudása nagyon tetszik. De úgy hallottam, hogy vannak vele szoftveres problémák.

A Nokia márkésabb készülék és árban olcsóbb is.


2014. júl. 18. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nokia LUMIA 625, "N" nélkül.

Sokkal jobb telefon

2014. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Abban főleg a Windows 8.1 tetszik.
2014. júl. 18. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Lumia 625, és a Windows 8.1 nem = a Windows Phone 8.1-gyel, de gondolom utóbbira gondoltál :)
2014. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
concorde 5005 fényévekkel többet tudó gyorsabb telefon, stabil saját android verzióval, gyönyörű ips kijelzővel, fullos supporttal, de szerintem oprendszert válassz előbb csak utána telefont
2014. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Windows 8.1 nem = a Windows Phone 8.1-gyel, de gondolom utóbbira gondoltál"


Tudom, utóbbira gondoltam.


A ConCorde-nak ha csak a memóriáját nézzük, kétszer akkora RAM van benne mint a Nokiában és másban is erősebbnek tűnik. Volt már ilyen a kezemben, használtam is. Nekem elsőre nagyon bejött és gyönyörű szép.

Viszont akkor is csak egy no-name kínai telefon. (Igen, a forgalmazó magyar cég, ezzel tisztában vagyok. De ha valamit pl én rendelek Kínából az e-bayről, attól hogy esetleg a magyar posta fogja kihozni, nem lesz magyar termék a cucc.) Amiért 60k-t egy kicsit sokallok.

Elolvastam róla sok fórumot, rengeteg tesztet. A gps nem működik. Amit a "fullos support" megold, ha beviszem nekik személyesen egy szoftverfrisítéssel. Csakhogy akkor meg más nem fog működni és akadozni fog.

Múltkor mikor az egyik nagy műszaki áruházban nézegettem ezt a telefont, pont egy ilyet vittek vissza és reklamáltak garanciában. Szóval nem tudom...


A Windows PHONE-t is próbálgattam. Az nagyon tetszett. Androidos telefonom eddig is volt. Nekem a W jobbnak tűnt. De maga a körítés, a "vas" nem tűnik túlságosan erősnek, inkább átlagos. A kinézete szintén. De azt hiszem inkább efelé hajlok.

2014. júl. 19. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Különböző rendszerek különböző igényekkel, a WP kisebb erőforráson is üzembiztos, nagyon jól van optimalizálva.


"Az amerikai szoftveróriás nemrég a minden készüléken akadásmentesen futó kezelőfelület titkairól is beszélt, így többek között az is kiderült, hogy a fejlesztőrészleg mindig a leggyengébb műszaki paraméterekkel bíró modelleken teszteli az új szolgáltatásokat, és ha azon gördülékenyen üzemel, akkor onnan már egyszerű a felfelé skálázás."

2014. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező: nekem 5005 van, ne higyj el mindent amit fórumokon olvasol, szerintem a többség nem is látott ilyet közelről csak hangulatkeltésből beszél ellene, nálam működik a gps, nem akadozik, a frissítést én raktam fel OTA, popcorntime-ból nézek rajta fullhd filmeket, nem értem miről beszélünk, a wp egy nyomógombos telefon mellette
2014. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha többet akarsz tudni a wp-ről keress rá itt GYK-n hogy "lumia" és olvasd el a kérdéseket csak, hogy mennyit szendvednek vele, nekem is volt, alig tudtam eladni :(
2014. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!