Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2012 októberében vásároltam...

2012 októberében vásároltam új előfizetésre a T-mobile-nál ezt lehet-e? (Többi lent)

Figyelt kérdés
1 fizet 2 kap akciós telefont szóval 2 új havidíjas telo de csak az egyiket kell fizetni 2év hűségidővel.Most húgom megkért hogy rendeljek neki egy telefont mert elfogy mire tudna rendelni és nem tudja átvenni mert dolgozik én meg ugye itthon vagyok,Szóval az én nevemre most lett egy domino feltöltőkártyás telefon.A kérdés most ha én a saját előfizetéses telefonomat le akarom cserélni másikra persze megtartva a havidíjat plusz vállalva még hűségidőt lehet cserélnem telefont?Vagy mivel most az én nevemre lett véve egy feltöltőkártyás így nem lehet 1 évig megint?
2014. júl. 18. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A feltöltőkártyás telefon vásárlása nem befojásolja az előfizetésest. Ha utóbbira idén lejár a hűséged, akkor vehetsz kedvezményesen új telefont, előfizetéses árral és újabb hűségidővel (a hűségidő csak arra az egy előfizetésre vonatkozik.)
2014. júl. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ilyenkor vissza kell adni mind a két telefont vagy csak az egyiket mert ugye úgy volt az akció anno hogy 1et kell fizetni 1060ft/hó ugye 2évre ?
2014. júl. 19. 08:52
 3/4 A kérdező kommentje:
persze úgy értem ha most akarok cserélni telefont
2014. júl. 19. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell vissza adni telefont. Ha jól értem, mind a két.telefonod havidíjas de két évig csak az egyik havidíjat kell fizetned. Ebben az esetben a két év lejárta után az egyik számot átválthatod feltöltőkárryássá, így nem kell havidíjat fizetned, de megmarad a szám, vagy: meg is szüntetheted az egyik számot. (A másik számnak az előfizetését pedig új telefon vásárlásakor meghosszabbítod.) De a telefinokat nem kell visszaadnod.
2014. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!