Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az Xperia SP a telekomn...

Megéri az Xperia SP a telekomnál előfizetésre? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az Xperia Sp-t néztem ki magamnak, a telekom oldalán az Xperia L és az SP is egy árban van, ugyanabban a a csomagban, ugyan olyan törlesztési árral! Hülye lennék nem az SP-t venni! Másik kérdés, hogy megéri-e 2 évig fizetni a telefont és az előfizetést is? A link az első válaszban!
2014. ápr. 20. 10:07
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 20. 10:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Most se nagy durranás a teló. Én nem venném.
2014. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alap felhasználásra (facebook, viber, meg néha 1 2 fotó) és néha 1-2 angry birds-re se vennéd meg? Másra nem használnám, csak ezek. Ezekre sem jó? Többet nem nagyon szánnék rá, ez a havi 5500 meg pont jó is lenne.
2014. ápr. 20. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:

9mm, te miért vagy ennyire haragban az SP-vel? Ebben az árkategóriában jobbat nem tudsz venni.


Ha le tudod beszélni a havidíjat (én egy év alatt se tudnám), akkor nyugodtan vedd meg.

2014. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De arra jó.
2014. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megéri. Még mindig a kategóriájának egyik legjobbja. Angolul tudóknak és nem utolsó sorban 9mm kollégának: [link]
2014. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még 1 valami. Nemtudom, hogy itt valamelyikőtök előfizus-e vagy volt-e már. A végén azt írja ugye, hogy 0Ft-ot kell fizetnem, de van ott még valami amit nem teljesen értek.


"Ár összesen (bruttó): 0Ft


Felhívjuk figyelmét, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke 10000 Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatjuk Önt. A mobilelőleg 100%-ban leforgalmazható."


Magyarán nekem kell fizetni mobil előleget, ami készüléktől függ mennyi? Ha 10000 az oké, ki tudom fizetni, de ha több, annak nem örülnék, mert több pénzem most jelenleg nagyon nincs telóra, teló meg kell, mert a régi bedöglött. Szart meg nem akarok venni. Ha valaki ezt elmagyarázná azt megköszönném. Nem voltam még előfizus, ezért nem nagyon vágom, h mi az az előleg.

2014. ápr. 20. 12:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi, lényegtelen, rájöttem :D
2014. ápr. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!