Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S nincs solgáltatás?

IPhone 4S nincs solgáltatás?

Figyelt kérdés
Nem rég rendeltem egy iPhone 4S-t(nem eBay-ről) ,minden működik, egyedül ez a probléma. Úgy rendeltem hogy szám megtartással, szóval az előző előfizetéses telefonom számára, tehát van két sim kártyám, két telefonban, ugyan azzal a számmal. A szolgáltatótt megkérdeztem hogy ezzel mitcsináljak, mondta hogy két telefonban egy szám nem lehet, az egyik simet deaktiválni kell a másikat pedig aktiválni. Ez már megvolt, most várok 24 órát. Ha ez se jön be mit csináljak?

2014. júl. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején még a telefonhívás során megtörtént a váltás a két SIM között. Próbáld meg ki/bekapcsolni azt a telefont, amelyikben az új SIM van (elvileg az "airplane" mód be/kikapcsolása is megoldja).
2014. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom.
2014. júl. 18. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ugyanaz az sim csak 1x lehet regisztrálva, és ezen nem segít a kikapcsolás. ezt szolgáltatónál állítják be, melyik az aktív, és ilyenkor a másik simkártya automatikusan inaktív lesz, szóval ha a másik simkártya működik, akkor valószínű ez a gond.
2014. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a ki/bekapcsolás a megoldás, de néha nem veszik észre az eszközök, hogy az éppen használt SIM aktívvá válik vagy éppen fordítva - valljuk be, nem éppen gyakori esemény. Nekem egyszer WP7-es Lumia nem vett róla tudomást, hogy kiszedtem a SIM-et, még tárcsázni is engedett - nyilván abban a pillanatban, amint szükség lett volna a SIM-re a kommunikációhoz, jelezte, hogy hibába ütközött:D iPhone-om sem vette észre anno, hogy már használható a beletett SIM.
2014. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kész. Köszönöm mindenkinek. Igen a ki-be kapcs nem oldotta meg, ezt a simet még ma dél után aktiváltam, most egy öt perce ki-be kapcsoltam az iPhonet és már minden ok. Mégegyszer köszi mindenkinek :D
2014. júl. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!