Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-mobile-tól rendelek...

Ha a T-mobile-tól rendelek egy xperia sp-t?

Figyelt kérdés
Akkor valahol rá lesz írva az hogy T-mobile? vagy ugyan úgy fog kinézni mint a független telók
2014. júl. 18. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Még a szoftvere is tőlük lesz.
2014. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fú anyám, nem akarom hogy az arcomba tolakodjon a t-mobile, vegyem akkor egy gsm webáruházból?
2014. júl. 18. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
már "leszoktak" arról, hogy ráírják a T-mobile feliratot, fél éve mentem át a Voda-hoz, és most megnéztem biztosra, sehol nem tudnám bizonyítani, hogy az a két telefon a T-mobile-tól van, csak a papírjai alapján, amit meg az első válaszoló írt nem nem értem mi kövük van hozzá, részleteznéd, vagy valaki, mert a T-mobile csak megkapja a telefont és odaadja az ügyfélnek tudtommal
2014. júl. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

T-mobile.hu-n feltöltőkártyás: 71 ezer

Vip-phone.hu-n kártyafüggetlen: 60 ezer

2014. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na igen, csak a vip-phone elég kérdéses megbízhatóság szempontjából meg azt írja hogy tartalmazza az áfát, amit azért nehezen hiszek el
2014. júl. 18. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerem a vip-phone.hu-t. Tőlük van az Xperia C-m. Az ár tartalmazza az áfát.
2014. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs ráírva semmi..nekem is T-től van.
2014. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!