Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinai teló - érvénytelen...

Kinai teló - érvénytelen IMEI? Tesómtól kaptam - aliexpress.com-on rendelt - kínai okosteló klónt, abszolút egyértelműen utánzat (HTC ONE) - ma kiírta a teló h érvénytelen IMEI,

Figyelt kérdés

ám ettől függetlenül zavart ez nem okoz, működik a teló, tudok hívást fogadni/kezdeni, sms-ezni, netezni, fb-ozni stb szal érzékeli a telenoros hálózatot.

Egyedül az email serverre nem tudtam még csatlakozni de lehet h én vok béna? Van jelentősége így h érv. Telen IMEI, vagy amúgy minden kínai utánzat teló ezen az elven működik? Utólag rákerestem a rendelt oldalon s szinte mindhez írják h kiütött (? ) IMEI, de sokszáz rendelés van belőlük s működnek is. Nem értek a technikai részéhez, érdemes ezen aggódni vagy ez "normális"jelenség amúgy ilyen másolat telcsik esetén? Az email beállítható vhogy? (android fut rajta) Köszi az érdemi hozzászólókat!

amúgy meg vok elégedve m sose volt okostelóm és szuper (csak én vok hozzá nyomi még ...



2014. júl. 18. 23:08
 1/2 anonim válasza:
52%
inkább lemérném milyen sugárzása van egy ilyen telefonnak...
2014. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezeken a telcsiken olyan imei-t állítasz be ami tetszik, ha ennyire zavar a dolog akkor egy full legál korábbi vagy nem használt telefonod imei-jét másold rá és nem fog hápogni a rendszer
2014. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!