Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vonták ki a Samsung...

Miért vonták ki a Samsung S5230-at a forgalomból?

Figyelt kérdés

Megakartam venni a Pannonnál mert tök olcsón megszerezhettem volna a 10000St-os kedvezmény miatt és erre közlik hogy egy üzletben sem kapható mert kivonták a forgalomból de azt nem mondták hogy miért.Nem lehet tudni hogy lesz e még kapható?

Annyira el vagyok keseredve, úgy szerettem volna magaménak tudni azt a telefont.


2010. jan. 9. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
10000Ft-os* bocsi csak elírtam
2010. jan. 9. 10:30
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Sajna nem tudom. (hála én időben betudtam szerezni :$)

Na de én is jártam már így 2-szer. :S Az egyik ismerősőm vett egy telót, és nekem nagyon megtetszett,meg már amúgy is lecserélést terveztem, és rá 3-4 hónap múlva bementem és mondtam hogy xy fajtájút akarom megvenni. És közölték hogy már nem forgalmazzák. (egyszer Lg shine-nál, meg valami nokiánál jártam így).

És utána se volt.


Szerintem nézz szét használtban ott is kapsz, nem hiszem hogy nagyon széthasználták volna. Vagy erről az oldalról tudsz rendelni:

[link]

2010. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajna nincs annyi pénzem h más solgáltatónál vagy a neten megtudjam venni.Ezért lett volna jó igy kedvezményesen hogy beszámitják a régi telót.De ugy szerettem volna egy ilyent,csak hát nem volt időm megvenni.De megszoktam már hogy nekem soha nem jön össze semmi :(

Most szerintem hónapokig telefon nélkül maradok mert szart ne fogok veni hogy kidobjam majd 2honap mulva.És ahogyolvasgattam fórumokba hogy mit irtak rola ez a telo egy fönyeremény lehetés eléggé olcsó ahhoz képest hogy érintőképernyős.Amúgy a Corby se kapható már a Pannonnál.

2010. jan. 9. 13:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert eladták, ami volt. Én is akartam ilyet, de amúgy azt mondják, hogy jó és olcsó... és ugyanezzel a sebességgel tönkre is megy. Annyira amúgy nem jó, egyszer próbálj ki egy drágább érintőset, már csak a sebesség ég és föld. De holnap megyek a Pannonba érdeklődni, ha megtudok valamit, szólok! :)
2010. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi

Amúgy nekem nem kell drága...Annak örülök ha 2évig kibirja a telo meg hát minden évben jobbnál jobb mobilokat dobnak piacra.Igazából ez a samsung lenne az első normális mobilom mert idáig csak sz*rok voltak...sajnos..kár hogy nem feszül a pénztárca =)

2010. jan. 10. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most akarok új telefont venni és ki is néztem egyet. Bementem, azt mondták ilyet nem forgalmaznak. Kinéztem mégegyet, bementem és azt se forgalmazzák. Még egy teló esélyes nálam ezért a múltkor megkérdeztem mi van, úgy is ismertem azt a hapsit akivel beszéltem. Azt mondta, hogy egy telefon megjelenik azután kb 1 évig forgalmazzák azután pedig csak használtan kapom meg. Hát mondom b*zd meg, ha nekem az kell? Azt, mondta, hogy nézzek másikat, mert attól, hohgy mérges leszek és szitkozódom még nem tud nekem adni. Szóval van valamennyi idő amig forgalmazzák. ha letelik az X idő akkor szívtál( és én is)
2010. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Samsungot durván 2hónapja forgalmazzák ha egyáltalán még lehet kapni valahol.December elején kezdték árulni a pannonnál.
2010. jan. 14. 20:04
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Vodánál lehet kapni, 31.900Ft-ért...

2010. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!