Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb Nokia...

Melyik telefon a jobb Nokia Lumia 625 vagy Sony Xperia SP? Az SP a telekomnál már kifutó készülék lehet ez hátrány?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Lumiát venném, nagyon jó telefon
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

xperiám van, de nem tudom ajánlani :D

max annyi a jó benne, hogy jól bírja az akksija.

2014. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a lumiával az a gondom hogy a kijelző méretéhez az a felbontás nem kicsi?
2014. júl. 19. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőven jó hozzá ez a felbontás
2014. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Xperia mellett szavazok, 1,5 éve van ilyen mobilom, és kifogástalan, strapabíró, csak annyi bajom van vele, hogy egyszer földhöz vágtam elég brutálisan és emiatt nem működik az elülső kamerája már. Korábban volt Samsungom és Nokiám is, az akkumulátora ennek bírja a legtovább, korrekt mobil, a kettő közül biztos ezt választanám, nem mellesleg osztálytársamnak Nokia L. 625-e volt, és elég hamar szervizbe kellett vele menni.
2014. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!