Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fogy a tárhely folyamato...

Miért fogy a tárhely folyamatosan az Iphone-ról?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fogy a tárhelyem és nem tudom mitől. Megnéztem ,hogy mennyi helyem van, pl. 200mb utána kiléptem a beállításokból,nem csináltam semmit , rögtön vissza és már csak 199mb volt és így tovább kb 2 másodperc alatt megy le egy mega. Ez miért van? Be lehet vinni ilyen problémával T-mobileba? Nincs jailbreak ,legújabb szoftver és alig van rajta alkalmazés mert egy 8GB-os Iphonon nem lehet elférni...

2014. júl. 13. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
első tippem az, hogy mert működik, de mondjuk ha részletesebben néznéd, melyik app használ mennyit, akkor meglenne. például ilyenekre gondolok, mint facebook, és hozzá hasonló akár háttérben is futó appok, mivel ezek gyorsítótárban mentenek el dolgokat, és ezért van az, hogy letöltöd a 45 megás appot, bejelentkezel és máris 100 megás lesz...előtölti a képeket, bejegyzéseket stb.
2014. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néztem és most jelenleg Facebook nincs rajta mármint az app. Ezért írtam,hogy ha nem csináltam semmit csak a kezdőképernyőre léptem tehát nem mentem bele semmibe akkor is fogyott a tárhely.
2014. júl. 13. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus lehet. Nekem is ez van a telefonommal (Samsung Galaxy Ace), a gond pedig mindössze az, hogy trójai és várom, hogy mikor purcan ki... De azért elviszem szervizbe! :( Nézesd meg te is!
2014. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves előző. iPhone-ra még mindig nincs vírus.
2014. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ugyanez a problémám,lett rá valami megoldásod?
2014. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lett sajnos.
2014. aug. 18. 13:08
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha neked megoldódott, szólj majd kérlek.
2014. aug. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!