Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xpera Z1 compact...

A Sony Xpera Z1 compact tényleg kb 5mxp. S képminőséget csinál?

Figyelt kérdés
Nem régen cseréltem le a régi mobilom, hagy ne mondjam, jó sokáig spóroltam rá, leginkább a 20 mxp-s kamera miatt választottam ezt..Erre kb. rosszabb képet csinál, mint az előző mobilom, ez most valami vicc? :S 8MXP-s módban sem közelíti meg az előző mobilom 5mxp-s minőségét. Semmit nem állítottam el..Youtube-n nézegetek videókat, ott jó minőségű képet csinálnak ezek a készülékek. Valaki tapasztalt hasonlót, van valami megoldás rá? Sajnos nincs garanciám, mivel azért is fizetni kellett volna..
2014. júl. 19. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A képminőségnek és a felbontásnak semmi köze egymáshoz.
2014. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valamelyik fórumban olvastam, hogy újra kell indítani, vagy reszetelni..és utána jó lesz...

ebben kételkedtek, de úgy néz ki működik...vagy hazudott a beíró...

2014. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mindjárt teszek egy próbát, a resetelni, hogy kell? Beállításokban? Vagy erre van kitalálva az az apró gomb (nem a ki-bekapcsoló)?
2014. júl. 19. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert varnak az emberek telefon kameratol jo minoseget?
2014. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
reseteltem, semmi nem változott, az 5mxp-s mobilom kb.2x jobb képet csinál...
2014. júl. 19. 17:08
 6/10 A kérdező kommentje:
de bamba vagyok :D rajta volt a kamerán a fólia!!! (ami az új mobilokon szokott lenni) most, hogy levettem :O na ez az igazi 20 mgpx.felbontás vagy képminőség :D mégiscsak megérte:)
2014. júl. 19. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Marha :)
2014. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ezt a választ, most hasznosnak értékeltem :d
2014. júl. 19. 17:21
 9/10 Saavedro ***** válasza:
Reset - a válaszoló nem úgy értette, hogy megnyomod a reset gombot, hanem a beállításokban keresel egy olyan almenüt, hogy 'gyári beállítások visszaállítása'.
2014. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azt is megcsináltam :) de köszi, hogy írtál
2014. júl. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!