Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Miért? Lg...

Nagy dorottya4 kérdése:

Melyiket válasszam? Miért? Lg g2 vagy Lg g3 vagy Sony Xperia z2?

Figyelt kérdés

#G2 #g3 z2
2014. júl. 19. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A G2 a Sonyhoz és a G3-hoz képest gyenge.

Én a Sonyt mondom mert az van és az LG nem is tetszik meg nagy.

A Sony 5,2-es kijelzője még éppen nem nagy, az LG 5,5-ös kijelzője meg már sok lenne.

Amúgy tessék: [link]


Ezek alapján jobb az LG de én még mindig a Sonyt mondanám.

2014. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
egyértelműen sony
2014. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 az-apa ***** válasza:
Ha van pénzed Xperia z2, de ha nem költenél annyit akkor G2 aminek messze a legjobb az akkumulátor ideje a 3 telefon közül. Nem is tudom elképzelni, hogy egy G2-nél mi szükség van jobb telefonra. Én egy sokkal gyengébb Nexus4-el is simán elvagyok, pedig bőszen játszom, torrentezek, filmezek rajta. Talán az egyetlen értelmes szempont a kamera minősége/tudása, máshol nem fogsz lényegi különbséget tapasztalni (ha csak nem számít a felbintásos felvágás: G3, vagy a processzor összeméregetése, ami juzer szinten szintén nem lényegi)
2014. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 F.S.G. ***** válasza:
Nekem a G2 van és nagyon az egyik ismerősömnek Z je van hát kipróbálta a vízállóságot és sajnos csődöt mondott . Van egy másik ismerősöm bement a t-mobile-ba és megkérdezte hogy lg-t vagy sony-t vegyen és azt mondták neki hogy Sony-t ne nagyon vegyen mert 1 év után tönkre megy ez nem tudom hogy igaz vagy nem mert még nem volt sonym én azt mondom hogy azt vedd amelyik a legjobban tetszik én is így döntöttem !! Mellesleg én az LG G2-ő vs Sony Xperia Z1 dilemmába voltam hát az LG győzött nálam
2014. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 t-34 ***** válasza:
Birom az ilyen kommentet hogy nagy az lg g3 tedd egymás mellé a telefont és rájössz hogy a sony joval nagyobb mert hülyén használja ki a helyet az lg nagyobb kijelző és kisebb is, legalábbis magasságra. Ami azt illeti az lg g2 a legjobb nekem is az van. Bőven élég mindenre.
2015. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!