Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E C1505 típusú...

Sony Xperia E C1505 típusú telefonomnak van hibája. Szerintetek érdemes javítani? Vagy ennél a típusnál ez "betegség"? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban vettem, 2 hét után szervizbe volt már emiatt. Nem egészen javult meg, most pedig már nem jótállásos. Ha telefonálok róla van mikor nem hallanak engem a másik oldalon, de NEM minden alkalommal, és van mikor 2 percig jó, utána nem, van hogy 4-5 percig birja. Ha engem hívnak is ugyanez a helyzet (már ha engedi felvenni). A mobilszervizes azt mondta "haldoklik" a mikrofonom, de érdekes mert Viberen minden oké, mindig hall mindenki. Azon kívül hogy lassú, más nagyobb baja nem igen van. Mi a véleményetek? Ismerősöm telefonja is ilyen, neki hívás után elmegy a térerő és újra kell inditania mindig. Az összes Sony ilyen hibás? Vagy csak ez az alsóbb kategória? Nem is vennék ezek után még a felsőkategóriából sem többé Sony Xperia-t ha még arra sem jó amire kitalálták.

2014. júl. 20. 08:58
 1/2 Clairvoyant ***** válasza:

Sony szervizesként jelezném, hogy nem írtunk hülyeséget. A Viber ennél a típusnál normál hívásnál esetenként (elég gyakran) letiltja a mikrofont, és nem is fogják már optimalizálni rá. Tessék szépen lepucolni a szoftvereket (gyári reset, stb), és voilá, nem lesz gond. Lehet kísérletezni a viber visszarakásával, de jobb, ha elfogadja az ember, hogy itt nem fog működni.

Egyébként a Viber minden Sony készüléken okozhat hibákat, de nem ilyen súlyosakat, mint ennél.

2014. aug. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálkozok a gyári visszaállítással. mivel gyakran használom vibert, már vettem másik telefont, ezzel már nincs gondom :)
2014. aug. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!