Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom telepíteni az...

Victory1995 kérdése:

Miért nem tudom telepíteni az alkalmazásokat amiket kívülről rakok rá a telefonomra?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a gépre egy Androidos játékot (APK) Amit ezután rámásoltam a Telómra és ezt írja ki: [link]

[link]

És nem tudom telepíteni. Nem tudom mi lehet a baj. Ez már a 3 játék amit nem tudok így rárakni.



2014. júl. 20. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Töltsd le az áruházból
2014. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy ez lesz XD

De én nem fizetek csomó pénzt egy alkalmazásért.

2014. júl. 20. 12:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a telefont is loptad
2014. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
XD Persze. A T-Mobile.hu-rol 2év garanciával előfizusan. Elég nehéz volt onnan ellopni de sikerült nagy nehezen. Kellettek összeköttetések meg minden. :) Vigyázz mert a te telódra is pályázok. -.-
2014. júl. 20. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
A teló sokkalta drágább volt, mégis megvetted
2014. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert az nem egy alkalmazás. Még tanuló vagyok és nincs felesleges pénzem alkalmazásokra. Most vagyok nyári munkán de az nem fizet annyit... Mind1 bonyolult.

Most h így kitárgyaltuk az anyagi hátteremet valaki segíthetne a játék telepítése ügyben. :)

2014. júl. 20. 13:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezért vettem a telefont részletre.
2014. júl. 20. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy engedélyezni kell a külső alkalmazások telepítését, vagy root-ot igényelnek ezek a játékok
2014. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beállítások->Biztonság->Ismeretlen forrásokat engedélyezd. Emellett a telefonod felbontásához és gpu-jához megfelelő apk-t kell letöltened. Keress így pl (nemtudom milyen telefonod van): "samsung galaxy s3 bridge constructor.apk download"
2014. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!